Saç Stilleri

Vasu Kumkumadi Sugar Scrub : İnceleme

Cilt bakımında Made In India markaları arayışımla birlikte, zulüm içermeyen, vegan ve paraben içermeyen başka bir marka Vasu geliyor. Kumkumadi tailam ve E Vitamini içeren Sugar ovmalarını denedim ve işte benim incelemem.

Ürünün iddia ettiği şey:

·
Kiri, kiri ve sebumu ortadan kaldırır

·
Yoğun nemlendirme sağlar

·
Nazik ama etkili

·
İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır

·
Hindistan malı

·
40 yıllık mükemmellik ve 40’tan fazla ülkede mevcut

Maliyet: 50 ml için 750

İçindekiler: Sükroz, Propilen Glikol. Kumkumadi Yağı, Gliserin, Kaprilik/Kaprik Trigliserit, Kara Kum, Tokoferil Asetat, Fenoksietanol, Trietilen glikol, Akrilatlar/ C10-30 Alkil Akrilat Çapraz Polimer, Karamel, Ksantan Sakızı, Parfüm,BHT

Gözden geçirmek:

Fırçalama plastik bir kap içinde gelir. Kumkumadi yağının bu ipucu ile harika kokuyor. Akneye meyilli bir cildim olduğu için fiziksel bir ovma kullanmakta biraz tereddüt ettim ama bunu denedikten sonra hoş bir şekilde şaşırdım. Ovada şeker, E vitamini ve kumkumadi yağı bulunur. Ambalaj, ıslak bir yüze uygulama talimatı verir.


Uygulamada, ovma cilt üzerinde erir ve çok nemlendirici hisseder. Bunu ilk kez cildim çok tahriş ve mat olduğunda uyguladım. Ovalama sonrası uygulama, çok sakin ve ferahlatıcı hissettim. Yüzümü anında parlattı. Şeker parçacıkları herhangi bir sürtünme veya tahrişe neden olmayacak kadar küçüktür.

Bunu birkaç haftadır düzenli olarak kullanıyorum ve cildimin daha pürüzsüz ve ışıltılı olduğunu fark ettim. Fiyat noktası bazıları için biraz pahalı olsa da, kendinizi şımartmak için lüks bir fırçalama arayışındaysanız, kesinlikle bu fırçalamayı tavsiye ederim.

Not: Cildinizde aktif sivilce varsa, cildi tahriş edebileceğinden herhangi bir ovma denemeden önce lütfen bir yama testi yapın.

*PR – marka tarafından incelenmek üzere gönderilen ürün. Görüşler her zaman olduğu gibi sadece bana aittir.

Buradan al:

Amazon: https://amzn.to/3d387Fv

VasuStore: https://bit.ly/2PBcdL

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu