Kişisel Bakım

ÜCRETSİZ DELUXE HYNT BEAUTY C VİTAMİNİ SERUMU ULTA BEAUTY’DE

Kaynak: Hynt Beauty

Şimdi 24 Ekim’e kadar, Ulta Beauty’de herhangi bir 25 $’lık Hynt Beauty çevrimiçi alışverişinde ücretsiz Hynt Beauty Vitamin C Ester Aydınlatıcı Serum Deluxe Örnek Boyutu (0.17 oz) edinin. Müşteri başına bir tane ve sarf malzemeleri tükenirken.

“Hiperpigmentasyon, donukluk, elastikiyet kaybı, ince çizgiler ve kırışıklıkları aktif olarak hedefleyen ve cildin doğal koruma, dengeleme ve kendi kendine yenilenme yeteneğini yeniden kazanmasına yardımcı olan saf ama güçlü, hızlı emilen, hafif bir jel krem. Tescilli formül kullanır. Stabilize Vitamin C Ester (Diğer C Vitamini formlarından 50 kat daha güçlü), son teknoloji Üç Etkili Vita-C Booster, Hyaluronik Asit gibi doğanın en güçlü gençleştirici bileşenlerini kullanmak için en son içerik teknolojisi, İçeriğin saflığından ve çevresel sorumluluktan ödün vermeden görünür sonuçlar sağlamak için Deniz Özleri ve daha fazlası.”

Duet Perfecting Concealer ve Aria Pure Rujlarını şiddetle tavsiye ederim!

Ürünleri parabenler, nano partiküller, bizmut oksiklorür, talk, silikonlar, mineral yağ, GDO’lar, yapay koku, yapay koruyucular, FD&C boyaları, karmin ve ftalat içermez.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu