Faydalı Bitkiler

Tembel Yaz Cilt Bakımı İçin Hafta Sonu Seyahat Temelleri

İyi seyahat etmem. Daha doğrusu seyahate iyi hazırlanmıyorum. Paketleme aşaması konusunda her zaman orantısız bir şekilde stresli hissediyorum ve çok adımlı cilt bakım rutini araba ile basit bir hafta sonu gezisini bile zorlaştırır. Hangi cilt bakımını getireceğim ile uğraşmak yerine, lavabomdan ihtiyaçları aldım.

Seyahat sırasında cilt sorunlarının aniden ortaya çıkmasıyla ilgili başka sorun yaşayan var mı? Birinin döngüsü gibi; her zaman ziyaret etmek için mümkün olan en kötü zamanı seçer. Bunu akılda tutarak, her ihtimale karşı bir deri isyanına hazırlandım. Sonuçta hazırlandığın şey gerçekleşmez derler.

Bunları aralıklı yaz duşları arasında yakalamayı başardım.

En azından bir ziploc’a sığar. Büyük bir tane.

Bu yazıda:

  • güneş kremi
  • Çift Temizleyiciler
  • Gözenekleri Temizleyin ve Cildi Rahatlatın
  • Aydınlatın ve Nemlendirin
  • Lekeleri Etkisiz Bırakın
  • Yastık ve Kapatıcı
  • Sis çünkü @#^$# dışarısı sıcak ve ısı beni huysuz yapıyor

Ayrıca, bu fotoğraflarda sadece “Kayınvalidemin Evine Yanımda Getirdiğim Cilt Bakımı” değil, aynı zamanda “Şaşkın Kayınvalidemin Dekorundan Fotoğraf Dekoru İçin Aldığım Rastgele Ürünler” ve “Doğru Bir Şekilde İlginç Şeylerin Hediyeleri” yer alacak. Seveceğimi düşündüm, Eski Kitaplar ve Parlak Şeyler gibi” çünkü hey, seyahat ederken elinizdekilerle çalışıyorsunuz. Bu bir metafor. İhtiyaçla ilgili bir şey ya da başka bir şey.

Her neyse, işte beni güvende, aklı başında ve mümkün olduğunca az sürpriz sivilceyle korumak için getirdim.

Kısa bir hatırlatma olarak: Bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantıları kullanır ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamayı seçerseniz, satın alma işleminiz bu blogun bakımına küçük bir katkı sağlayabilir. Tüm ayrıntıları bu yazının sonunda görün! #gelirler

güneş kremi

“Bunu birkaç dakikalığına sehpanızdan ödünç alabilir miyim?” ” … ee, elbette? Onlar sadece benim memleketimden kayalar.”

Unutmak ürün uygulama sırası, bir seyahat için birinin bavula koyması gereken ilk şey güneş kremidir. Özellikle yaz aylarında. Tam bir inceleme yapmadan önce şu anda Make P:rem fiziksel filtreli güneş kremini uzun süreli test ediyorum. İlk izlenimlerimi buradan okuyabilirsiniz: İlk İzlenimler: Yaz İçin 5 K-Beauty Güneş Koruyucu.

Ne yazık ki güneş kremi, özellikle bunun gibi fiziksel (inorganik) filtreli güneş koruyucuları çıkarmak için bir cadıdır. Bu, yeni arkadaşlarla dolu bir yüzle uyanmak istemediğim sürece, çift temizliğin kesinlikle bir zorunluluk olduğu anlamına gelir.

Nereden alınır: Maalesef satın almak istediğim her yerde tükendi, ancak stoklar yenilendiğinde bu gönderiyi güncelleyeceğim.

Çift Temizleyiciler

Boş-dönmüş yağ-temizleyici-boşaltma şişesi

Neler oluyor, çıkmalıdır ve bu özellikle güneş kremi için geçerlidir. Tek seferde temizlemeyi denedim ve bu sadece tıkanmış gözeneklere, çatlaklara ve pişmanlıklara neden oluyor. Çift temizlemeye aşina değilseniz (bugünlerde çok daha yaygın olarak bilinmesine rağmen) bu yazıya göz atabilirsiniz. çift ​​temizleme ve temizleyici türleri nasıl yapılır.

bu ilk temizleyici kullanıyorum hala Cremorlab Jel Yağı için kullandığım *orijinal inceleme tarihini kontrol eder* çırpıda, iki yıl. Cildim hala yağ veya balsam tipi ilk temizleyicileri sevmiyor ve bu jel yağı işi yapıyor ve ardından gözeneklerimden heck’i alıyor. Bundan birkaç şişe geri aldım ve gözeneklerimle sağlıklı sınırlara sahip olmaya istekli bir şey bulana kadar bunu yapmaya devam edeceğim.

Nereden alınır: eBay | Kultfinds

bu ikinci temizleyici benim ikinci şişem Cosrx Düşük pH Günaydın Jel TemizleyiciSevdiğim yeni bir ikinci temizleyici bulmak için birkaç hayal kırıklığı denemesinden sonra yeniden satın aldım. Kelimenin tam anlamıyla temizleyicilerim bitti ve stoğumdaki numune ve dekant kalıntılarına indim. Korkunç. Ucuz, etkili, düşük pH’lıdır ve Prime’da mevcuttur.

Nereden alınır: Amazon | eBay | Bisou Güzellik Barı | şaka | KoreDepart

Gözenekleri Temizleyin ve Cildi Rahatlatın

BHA’mın kapağının nerede olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, ama en azından sızdırmadı

Aynen öyle, bir kimyasal peeling bir hafta sonu gezisi biraz aşırı görünebilir, ancak plan tatil aralarını önlemekti, bu da gözeneklerimi temiz tutmak anlamına geliyordu. Yaz benim için sıcak, yapışkan, terli ve yağlıdır. Tıkanmış gözenekler için tehlike bölgesi.

Kullandığım BHA son derece nazik ve biraz nemlendirici, bu nedenle kimyasal eksfolyantlar söz konusu olduğunda çok düşük anahtar. BHA’lardaki araştırma derin dalışımı buradan okuyabilirsiniz: Cosrx BHA Power Sıvı Eksfoliyan İncelemesi ve BHA Araştırma Çılgınlığına İnişim

Nereden alınır: Amazon | eBay | şaka | Bisou Güzellik Barı | KoreDepart | GülGülDükkan

Yaz aylarında ağır ürünlere dayanamıyorum, ancak tüm yapışkanları temizledikten sonra cildimin hala beslenmesi gerekiyor. Ben kullanıyorum seramidler ile ilk öz çok ağır olmadan nem bariyerimi bebeğe. Her ne kadar bu ürün benim ve huysuz cildim için yapılmış olsa da ve bitki uzmanı dükkanı gibi kokan şeylere (Snowbang = Snow + Hanbang) olan saplantım için yapılmış olsa da, diğer müşteriler gibi Holysnails mağazasından satın alıyorum. Bir şeyi beğenirsem, satın almaya değer.

Nereden alınır: kutsal salyangoz

Aydınlatın ve Nemlendirin

Gelecekteki fotoğraflar için cidden böyle bir şeye ihtiyacım var, işleri çok kolay destekliyor.

Sivilce ile birlikte PIH (iltihap sonrası hiperpigmentasyon) gelir ve benim de tonlarca güneş hasarım var (hıçkırmak) bu yüzden yaz aylarında AHA gibi ışığa duyarlı hale getiren seçeneklerden kaçıyor olsam bile, yine de hiperpigmentasyonla başa çıkmak için bir şeye ihtiyacım var. Ben kullanıyorum nisinamid serumuayrıca Holysnails’den satın alındı, çünkü belirli bir yüzdeye sahip ‘aktif’ içerikli ürünleri tercih ediyorum, bu yüzden o şeyi yapmak için gereken konsantrasyona sahip olduğunu biliyorum.


Nereden alınır: kutsal salyangoz

Hidrasyona odaklanıyor olsam bile, yine de çok zengin olmadan onu mühürleyecek bir şeye ihtiyacım var. Bunun sayısız tüpünden geçtim hafif jel nemlendiricidiğer adıyla ilk gerçek K-Beauty cilt bakım ürünüm, Mizon Salyangoz Kurtarma Jeli.

Nereden alınır: Amazon | eBay

Lekeleri Etkisiz Bırakın

Bunları getirdiğime çok sevindim!

bende bir sürü varyasyon var lekeler için hidrokolloid bandajlaritibaren 3M Nexcareve cosrx, bu yüzden bazılarını alıp seyahat çantama atmak çok kolay. Sonunda onlara ihtiyacım olmasa da, zavallı kayınvalidemin biz gelmeden birkaç gün önce küçük bir kaza geçirdiği ortaya çıktı. Yüzünde birkaç tane kabuk bağlamış, dalgın dalgın almayı durduramadığı küçük yaralar vardı… bu yüzden doğal olarak bu çıkartmaları almak için uzaklaştım ve ona nasıl kullanılacağını gösterdim.

Sivilce tedavisini yara bakımına çeviren tıbbi yara bakım teknolojisini kullanmak biraz ironik, ama onları daha az yara izi bırakma şansıyla iyileşebilmesi için getirdiğim için memnunum.

3M Nexcare çıkartmaları nereden alınır: Amazon | eBay | sasa | BonjourHK

Cosrx çıkartmaları nereden alınır: Amazon | eBay | şaka | Mishibox | Bisou Güzellik Barı

Yastık ve Kapatıcı

Kayınvalidem kuşları sever, bu yüzden doğal olarak bu davaya bayıldı.

Bir aile ziyareti için makyajla uğraşacağımı düşünmemiştim ama en kötüsüne hazırlandığım için bir tane aldım. Yastık ve her ihtimale karşı bir kap kapatıcı. Bu ihtiyatlı oldu çünkü Dr. Bay Armut, biz geldikten birkaç saat sonra katılmamız beklenen daha büyük bir aile toplantısı olduğunu söylemeyi unutmuştu.

bu Sulwhasoo Perfecting Cushion Aydınlatıcı Golden Bird 2017 Sınırlı Üretim #11 dolum eki ile donattım. İnanılmaz derecede muhteşem ve iki renkte (ve üç renkte) geliyor ve hala diğer davayı almak için cazipim.


Nereden alınır: Amazon | eBay | Kultfinds (hepsi satıldı)

Sonunda eski beklemedeki Mac Studio Finish’imi değiştirdim kapatıcı taze NC10 tencere ile. Ürünün kendisine aşık değilim, ancak Mac, renk karşılaştırmasında altın bir standart haline geldiğinden, renk örneği referans noktaları için idealdir.

Sis çünkü @#^$# dışarısı sıcak ve ısı beni huysuz yapıyor

Bunu dış çekimler arasında kullandım çünkü çok nemli, sıcak ve iğrençti.

Beklenmedik aile toplantıları birini alt üst etmek için yeterli değilse, bunaltıcı, yapışkan nem ve sıcaklık kesinlikle yeterliydi. Sisler serinliyorlar ve bunları uygulama eylemi benim için bir zen anıdır, bazen şiddetle ihtiyaç duyulur.

Şu anda kullandığım, Sulwhasoo Hydro-Aid Kaldırma Sisiki bu bir seyahat boyu olarak satın aldığım ve boşalttığım bir şeydi ve daha sonra bu tam boy Sulwhasoo’dan bir hediye çantasındaydı.


Nereden alınır: Amazon | eBay

Acaba Dr. Bay Armut**, onun sehpa dekorundan faydalanabilmem için anne babasını daha sık ziyaret etme önerisini kabul eder miydi? Hmm. Bu olasılığı araştırmak gerekir.

**Bu Venture Bros referansını alan herhangi biri varsa, bana bildirin çünkü tahmin ettiğimden daha belirsiz olduğundan şüpheleniyorum!

“Aptallık, bir çantaya bir şeyler atıp hafta sonu aile gezisine çıkmam lazım” ne gibi ihtiyaçların var? bana vur Facebook veya heyecan ve bana haber ver!

Benimle genel olarak paylaşmak istediğiniz bir şey var mı? Bir fotoğraf çekin ve beni şu adreste Instagram’da etiketleyin: @snowwhiteandtheasianpear çünkü görmeyi çok isterim!

Herşey gönlünce olsun,

-Kedi

**Feragatname: Orijinalini kendim satın aldığım bu Sulwhasoo sis şişesi hariç, bu yazıda bahsedilen tüm ürünler tarafımdan satın alınmıştır. Bu bir basın örneği veya sponsorlu bir ürün değil, sadece bir etkinlikte verilen bir çantadaydı. Bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantılar içerir ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamak, bu blogun bu blogun kendisini desteklemesine yardımcı olmak için küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen İletişim Bilgilerim ve Sorumluluk Reddi politikama bakın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu