Faydalı Bitkiler

Sulwhasoo Golden Bird 2017 Sınırlı Üretim Yastık

Neyi gözden geçirmeyi planladığımı unut, benim Sulwhasoo Perfecting Cushion Aydınlatıcı Golden Bird 2017 Sınırlı Üretim güzellik burada! Fotoğrafların, renk örneklerinin, daha fazla fotoğrafın ve ayrıca fotoğrafların zamanı geldi. Çünkü hamr.

Böyle metalik aksanların hastasıyım. Ne kadar parlak, o kadar iyi! #magpiethings

Var iki Perfecting yastıklarının Limited Edition versiyonları, normal Perfecting ve Perfecting Brightening; bu ikincisi. İkisi de muhteşem ama seçim yapmak zor oldu. Hepiniz biliyorsunuz ben sonsuza kadar bir ho için hayranı her şey Sulwhasoo ve onların Peony 2014 Sınırlı Üretim Minderi benim değerli K-Beauty eşyalarımdan biridir.

Sulwhasoo, birkaç yılda bir Sınırlı Üretim yastıkları ve pudraları piyasaya sürüyor, ancak son birkaç tanesi hevesimi gevşetti ve cüzdanımı mutlu etti. Bu büyülü bebek Instagram beslememde göründüğünde (etkinleştiren Julie of @pdxbeautful) cilt bakımı gaf dikkatimi çekti ve ellerimi almak için yola koyuldum durum.

bu yazıda

  • Sulwhasoo Perfecting Cushion Brightening Golden Bird 2017 Limited Edition’ın Fotoğrafları
  • Sınırlı Üretim minderleri nereden edinebilirsiniz?
  • Daha fazla gölge seçeneği için bu kasaya hangi yastıklar sığar?
  • #11 ve #13 renk örnekleri ile Mac NC10 ve NC15 karşılaştırması

gözden geçirdim Sulwhasoo Mükemmelleştirici Yastık #13 ve bir süredir Sulwhasoo Perfecting Cushion Brightening #11’i kullanıyorum. Gelecekte bunun tam bir incelemesini yapacağım, ancak şu anda her şey bu yastık kılıfıyla ilgili.
Kısa bir hatırlatma olarak: Bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantıları kullanır ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamayı seçerseniz, satın alma işleminiz bu blogun bakımına küçük bir katkı sağlayabilir. Tüm ayrıntıları bu yazının sonunda görün! #gelirler

Abi bu isim uzun Neredeyse elimde onu kucakladığım ve halkımın, güzel ambalaj saksağanlarının şarkısını mırıldandığım sürece.

Sulwhasoo Golden Bird 2017 Sınırlı Üretim Yastık kılıfı
Gümüş detaylarda oynayan ışığa bak, hala kalbim ol.

Her iki versiyonun sınırlı sürümleri yalnızca 13, 21 ve 23 numaralı tonlarda gelir, bu da bonkerdir. Bu yastıkların her ikisi de #11’den #33’e kadar değişen tonlarda mevcuttur (Perfecting’in ek bir gölgesi vardır, 17) bu yüzden tam aralıkta sunmamaları gerçekten hayal kırıklığı yaratıyor.

Sulwhasoo Golden Bird 2017 Sınırlı Üretim Yastık
Neden merhaba, doğal güneş parlaması.

Yine de! Bu dava olmadan yaşayamıyorsan, her zaman satın alabilirsin yeniden doldurma üzerinde eBay veya Amazon senin gölgende ve sonra sadece kasanın içine değiştir. 11 numaralı dolumumla yaptığım şey bu.

Resmi yedekler alabilirsiniz veya bazen insanlar yastıklarıyla birlikte gelen ekstra yedekleri satarlar. #13 benim gölgem olmadığı için benimkiyle ne yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok.

Sulwhasoo Golden Bird 2017 Sınırlı Üretim Yastık yedeği
Metalik detaylardan daha doğal güneş parlaması. Yenildim. Parla, seni güzel şey.

Şimdi en önemli soru için. Nereden buluyorsun?!

Sınırlı Üretim minderleri nereden edinebilirsiniz?

benimkinden satın aldım Kultfinds.comAmy tarafından ortaklaşa kurulan yeni bir K-Beauty mağazası olan şimdiye kadarki en şirin, en tatlı eski satın alma servisi çalışanı. Satın alma hizmetinin artık olmadığını söylemek beni çok üzdü, ancak hizmet satın almanın kaçınılmaz kaderi bu gibi görünüyor.

taşımanın yanı sıra Parlatıcı (beyaz) yastık ve mükemmelleştirici (pembe) minder ve eşleşen yastık ponponları, ağız sulandıran bir Hanbang güzellikleri seçkisine sahipler. Dükkanları ilginç, sıra dışı kağıt maskeler ve bunun gibi sevimli şeylerle dolu. keçi kulak bandı.

Tüm paramı al, böylece her şeyi satın alabilirim
HER ŞEYİ İSTİYORUM!

Bununla birlikte, Parlatıcı’yı çabucak sattılar, ancak bu yazının yazıldığı sırada hala Mükemmelleştirici stoklarında var.

Neyse ki sen de alabilirsin Amazon ve eBay! Normal yastığın 60 dolar aralığında olduğu düşünüldüğünde oldukça şaşırtıcı olan 40 dolar kadar düşük olduğunu gördüm.

Daha fazla gölge seçeneği için bu kasaya hangi yastıklar sığar?

Yastıkların avantajlarından biri, yedekleri aynı kasaya yerleştirebilmenizdir ve şimdilik değiştirilebilir birkaç marka var. Amore Pacific minderleri bununla ünlüydü (Sulwhasoo, Hera, IOPE, Laneige, diğerleri) böylece bu eklerden herhangi birini ve herhangi bir vakayı alıp sihrin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Şu anda, Hera UV Mist yastığımda (solda) Sulwhasoo #11 var ve bu gönderiyle işim biter bitmez onu Golden Bird kasasına taşımayı planlıyorum. Şimdilik bunlar değiştirilebilir, ancak bu değişebilir.

Geçenlerde, AP’nin kasalarının tasarımını değiştirebileceği konusunda beni uyaran Amore Pacific’ten biriyle tanıştım, böylece bir marka içinde takas yapabilirsiniz (böylece Sulwhasoo Perfecting, Sulwhasoo Brightening’in kasasına sığacaktır) ama bunu yapamayacaksınız. Bir Hera yastığını bir Sulwhasoo kasasıyla değiştirin, vb.

Ama şimdilik, değiş tokuş!

Solda: Sulwhasoo şakayık kılıfı. Orta: #11 doldurma eki. Sağda: Sulwhasoo Altın Kuş vakası.


#11 ve #13 renk örnekleri ile Mac NC10 ve NC15 karşılaştırması

Sonunda ellerimi bir NC10 kapatıcıya aldım ve bunun bir eşleşme olduğunu onayladım. Ne zamandır konuşmayalım Kullanılmış eski NC15 kapatıcım vardı. (NC10 ve NW10 piyasaya sürülmeden önceydi.) Bu, renk örnekleri için daha fazla referans anlamına geliyor!

Mac NC10 NC15 Sulwhasoo minder #11 #13
Bu fotoğrafta renk düzeltmesi yapmadım, biraz karanlık olsa da, çekimlerim sırasında güneşi kabaca yakınlaştıran bulutlar sayesinde. Ürünler, rengi daha yoğun göstermek için parmak ucu ile karıştırılmamış olarak yoğun bir şekilde okşadı.

Yukarıda bahsettiğim gibi, daha sonraki bir tarihte, Malzemeler, bitiş, kullanım süresi vb. ile Aydınlatıcı minderin tam bir incelemesini yapacağım, ancak bu yazı için, bu kitabı kapağına göre değerlendiriyorum. Bu güzel bir vaka ve umarım bunlardan daha fazlasını yayınlamaya devam ederler.

Sadece çok sık değil, bu yüzden cüzdanım iyileşebilir.

Sulwhasoo Golden Bird 2017 Sınırlı Üretim Yastık
Açıkça soldaki kuş, benim battaniyeler hakkında hissettiğim gibi ipi hissediyor.

Sulwhasoo kasalarına başka hangi markaların sığdığını biliyor musunuz? Yoksa bu LE davasını almayı mı planlıyorsunuz? bana vur Facebook veya heyecan ve bana haber ver!

Benimle genel olarak paylaşmak istediğiniz bir şey var mı? Bir fotoğraf çekin ve beni şu adreste Instagram’da etiketleyin: @snowwhiteandtheasianpear çünkü görmeyi çok isterim!

Herşey gönlünce olsun,

-Kedi

**Yasal Uyarı: Bu yazıda bahsedilen tüm ürünler kendi paramla satın alınmıştır. Bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantılar içerir ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamak, bu blogun bu blogun kendisini desteklemesine yardımcı olmak için küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen İletişim Bilgilerim ve Sorumluluk Reddi politikama bakın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu