Güzellik Kremleri

Sugar Cosmetics Süet Gizli Mat Dudak Rengi 03 Kadife Menekşe : İnceleme, Renk Örneği ve LOTD

Sıvı rujları ne kadar sevsem de, çok fazla bakım gerektirmelerinden nefret ediyorum. Dudak kremlerini çoğunlukla günlük olarak kullanırım, çünkü bunlar çok daha bağışlayıcıdır ve yine de mat bir son verir. Sugar, inanılmaz pigmentli mum boya rujları yapmasıyla bilinir, bu yüzden şimdi Suede Secret Lipcolor’larını piyasaya süreceklerini öğrendiğimde gerçekten heyecanlandım.

Kadife Menekşe 03 Şeker Süet Gizli Mat Dudak Rengi
03 Kadife Menekşe İncelemesinde Şeker Süet Gizli Mat Dudak rengi

03 Kadife Menekşe İncelemesinde Şeker Süet Gizli Mat Lipcolour
Benim görüşüm: Bu, mat bir yüzeye sahip bir tüp içinde gelir. Dudakları mükemmel bir şekilde doldurmak için ince bir aplikatöre sahiptir. 03 Kadife Menekşe, Koyu Ahududu rengi olarak tanımlanır kendi web sitesinde ve tam olarak böyle. Gölge, dudaklarınızla bir açıklama yapmak istediğinizde uygun olan koyu mor bir gölgedir.

03 Velvet Violet renk örneğinde Sugar Suede Secret Matte Lipcolour

Pigmentasyon: Bu gölgeyi sipariş ederken, daha koyu gölgeler çok düzensiz olduğu için biraz şüpheliydim. Ama bu değil. Bu gölge inanılmaz pigmentli ve herhangi bir renk uygulaması olmadan eşit olarak devam eder. Bu gölgenin ne kadar şaşırtıcı ve pigmentli olduğu konusunda hala büyülenmiş durumdayım!

Doku: Bu likit rujun dokusu krem ​​gibi. Dudaklarıma sürdüğümde çok parlak bir bitişe sahipti ve bu parlaklık 4-5 dakika kadar iyi kalıyor. Rujun daha hızlı kuruması ve daha mat olması için dudaklarımı bastırdım ve tam da bunu yaptı. Birkaç dakika sonra, inanılmaz pigmentasyon ile güzel bir mat dudak rengine dönüştü. Pigmentli dudaklarım var ama bu likit rujun bir katı bunu kapatmak için yeterliydi.

03 Velvet Violet Lip Swatch'da Sugar Süet Gizli Mat Dudak Rengi
03 Velvet Violet Lip Swatch’da Sugar Süet Gizli Mat Dudak Rengi

Kuruduktan sonra dudaklarında süper rahat hissettim.

Dayanma gücü: Bunu uygular uygulamaz bir çay içtim ve bardağa biraz aktı. Ruj hala bozulmadan kaldı. Öğle yemeğinden sağ çıktı. Bütün gün dudaklarımda kaldı ve akşam yemeğinden sonra dudaklarımın kenarlarından soldu.

Genel olarak, kalan gücünden çok etkilendim. Ayrıca dudaklarım gün boyu rahat etti.

Bu likit rujdan son derece memnunum ve bunu tavsiye ederim. Bu aralıkta seçim yapabileceğiniz gerçekten ilginç tonlar var. Bu sıvı ruj beklentilerimi aştı ve satın alma işleminden gerçekten çok memnunum!

kullanarak makyaj yaptım Sugar Cosmetics, 06 Disturbia’da Kuralları Karıştırın Göz Farı ve bu lippie’yi görünüşte kullandı. Ve görünüşün harika olduğu ortaya çıktı!!

03 Velvet Violet Lip Swatch'da Sugar Süet Gizli Mat Dudak Rengi
03 Velvet Violet Lip Swatch’da Sugar Süet Gizli Mat Dudak Rengi

Şu anda, henüz resmi olarak piyasaya sürülmediler. Bunu, web sitelerinden minimum 1599 INR / – için alışveriş yaptığımda, seçtiğim gölgeyle tamamlayıcı aldım. Birkaç gün içinde piyasaya sürülecekler, bu yüzden bu harika sıvı ruja dikkat edin!

Beauty Grin Değerlendirmesi: 6/5 (Bu ürünü kesinlikle seviyorum!)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu