Güzellik Kremleri

Sugar Cosmetics Matte As Hell Crayon Ruj 07 Viola

Bu ay gözden geçirdiğim ikinci mum boya ruj, Sugar Cosmetics markasından. Yakında sahip olduğum ilk üç mum boya rujunda bir karşılaştırma yazısı yapacağım. daha önce incelemiştim Nykaa Mat-kötü Dudak Kalemi Ruj. Ve yakında Faces’i gözden geçirecek.
Sugar Cosmetics Matte As Hell Crayon Ruj 07 Viola
Sugar Cosmetics Matte As Hell Crayon Ruj 07 Viola

Maliyet: 799 INR/-

İçindekiler: Dimetikon, Diizostearil Malat, Sentetik Balmumu, Distark Fosfat, Polibüten, Dimetikon/Vinil Dimetikon Çapraz Polimer, Kaprilil Metikon, Dimetilimidazolidinon Pirinç Nişastası, Gliseril Kaprilat, Pentaeritritil Tetra-Di-T-Bütil Konstant, Siloksit-T-Bütil, Hidrojen 45410, 15850, 19140

Sugar Cosmetics Matte As Hell Crayon Ruj 07 Viola

Benim görüşüm: Bu mum boya, renk kodlu bir ambalajla gelir. Gölge Viyola Web sitelerinde açıklandığı gibi leylak rengi bir çıplak gölgedir. Pigmentlidir, ancak opak kapsama için iki kez oluşturulması gerekir. Mum boyanın mat bir yüzeye oturması biraz zaman alır.

Mum boya, dudak hazırlığına ihtiyaç duymayacak kadar nemlendiricidir. Ama çatlamış dudaklarınız varsa, peeling yapın.

Kalıcılığı beni biraz şaşırttı. Öğle yemeğinden kurtuldu ve dudaklarımda 6-7 saat sürdü.

Sugar Cosmetics Matte As Hell Crayon Ruj 07 Viola Swatch

Tek sorun pastel boya olduğu için keskinleştirilmesi gerekiyor. Bu, çok fazla ürün israfına yol açar. Mum boya körleştiğinde uygulamak için dudak fırçası kullanıyorum. Seyahat ederken taşıyacağım bir şey değil. Crayon rujları kremsi ve pürüzsüzdür ve bu yüzden tombul bir kalem ambalajında ​​gelirler.

Sugar Cosmetics, Viola gibi harika tonlarla ve şimdi çok trend olan Smokey Violet gibi daha yeni tonlarla çıktı. Çoğu markanın ortaya çıkardığı kırmızı ve pembe çeşitleri yerine, bu kadar benzersiz, uygun fiyatlı tonlar bulmakta zorlandıklarını seviyorum.

Sugar Cosmetics Matte As Hell Crayon Ruj 07 Viola Lip Swatch LOTD

Güzellik Sırıtma Derecelendirmesi: 5/5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu