Saç Stilleri

Sesa Ayurvedik Güçlü Kökler Yağı ve Şampuanını Denemek + Saç Kremi: İnceleme

Piyasada her zaman etkili saç bakım ürünleri arayışındayım. Bu yaz aylarında, kaşıntılı bir saç derisi ve kepek yaşıyorum. Bu yüzden bu saç bakım serisine bir şans vermeyi düşündüm. Sesa Ayurveda Güçlü Kökler yağı ve Sesa Ayurveda Şampuanını kullanma deneyimimi öğrenmek için okumaya devam edin.

SESA Hakkında: Sesa, saç dökülmesi kontrolü, saç büyümesi, kepek ve hasar onarımında etkili olan otantik, uygun fiyatlı, dürüst saç bakım ürünleri yapmak için Kadim Ayurveda bilgeliğini kullanır.

Sesa Ayurvedik Güçlü Kök Yağı

Şirketin iddia ettiği şey:

Sertifikalı bir Ayurveda saç yağıdır.

Marka, bu yağı yapmak için 5000 yıllık bir Ayurvedik Kshir Pak Vidhi kullanıyor. 26 şifalı bitki (bhringraj, banyan ağacı özleri, ebegümeci gibi) ve 6 yağı (hindistan cevizi, susam, limon gibi) saf inek sütünde 22 saat kaynatıyorlar. Ve onu bu kadar etkili yapan da bu.

Mineral yağ, Paraben, Sülfat içermez.

Saç köklerini güçlendirir ve saç dökülmesini ve incelmesini önler.

Saç büyümesini destekler ve saç hasarını onarır

Erken grileşmeyi önler

Maliyet: 100ml için 180 INR

Buradan al: Amazon

Yağ kullanma deneyimim: Yağın yeşil bir rengi var. Taze otlar gibi kokuyor ve çok hoşuma gidiyor. Koku, birçok ayurveda yağının aksine çok güçlü veya rahatsız edici değildir. Şişe, sevdiğim daha hassas yağ uygulaması için tarak benzeri bir aplikatör ile birlikte gelir. Yağ kıvamı hafiftir ve kolayca yayılır. Hiç ağır hissetmiyor.

Yağı birkaç kez kullandım ve saç derimi çok rahatlattığını söyleyeceğim. Saç derimde yaz aylarında bir kaç çıban/akne sorunu oluyor, bu yağ kaşıntıyı gidermeye ve çıbanları sakinleştirmeye yardımcı oldu. Bu yağı kullanmaktan zevk alıyorum ve haftada 3 kez uyguluyorum. Herhangi bir fark görmeden önce yağı en az 2 ay kullanmam gerekecek. Ama şimdiye kadar bu yağı kullanmayı seviyorum.

Ayurvedik, etkili ve uygun fiyatlı olduğu için saç yağını kesinlikle tavsiye ederim.

Sesa Ayurveda Şampuanı

Şirketin iddia ettiği şey:

Hindistan’ın 1. Ayurvedik, Sülfat ve Paraben İçermeyen Şampuan + Saç Kremi

26 şifalı bitki (bhringraj, banyan ağacı özleri, ebegümeci gibi) ve saçlarınız için doğal bakım maddeleri içerir.

Sülfat içermeyen formülü saçı nazikçe temizler

Kimyasal işlem görmüş/boyalı saçlar için uygundur.

Saçı doğal olarak koşullar

Saç dökülmesini ve kırılmasını önler ve saç hasarını onarır

Sonuçlar 7-8 yıkamadan sonra gösterilmeye başlar ve 3 aylık kullanımdan sonra saç ve saç derisi durumunda önemli bir iyileşme görülür.

Maliyet: 198 INR

Buradan al: Amazon

Şampuan kullanma deneyimim: Bu şampuan yeşil renktedir ve bitkisel bir ürün gibi kokar.

İlk önce önceden yağlanmış saçlarda şampuan olarak kullandım ve iyi temizlemedi. Saçımı defalarca yıkamak zorunda kaldım ve hala saçlarımı iyi temizlemediğini hissettim.

Sonra bir dahaki sefere saçları şampuanladıktan sonra saç kremi gibi kullandım, o zaman bile saçlarımda bir fark yaratmadı. Aslında, biraz kaba hissettiler.

Bu şampuanın hafif olduğu için en iyi günlük yıkama şampuanı olarak kullanıldığını hissediyorum. Ayrıca, çok yağlı veya kalın olmayan saçlara da çok yakışacaktır.

Ne yazık ki, bu şampuan saçlarıma uymadı. Bununla birlikte, herhangi bir gelişme gösterip göstermediğini görmek için kesinlikle şişeyi tamamen kullanacağım, ancak şu an itibariyle saçlarımda hiçbir değişiklik yok.

Sorumluluk Reddi: Marka tarafından gönderilen ürün. Ancak, inceleme bana ait ve ürünü kullanma deneyimimi yansıtıyor. Benim için ne işe yarayabilir, sizin için neyin işe yarayacağını garanti edemez ve tam tersi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu