Kişisel Bakım

Sephora Bahar Tasarruf Etkinliği 2021

Sephora’nın Bahar Tasarruf Etkinliği hızla yaklaşıyor! Şimdi listenizi hazırlamanın ve Kış rutininizi Bahar’a geçirmek için kenara biraz para ayırmanın zamanı geldi.

Rouge üyeleri 4/9-4/19 4/19, VIB üyeleri 4/13-4/19 %15 indirim alır ve Insider üyeleri 4/15-4/19 kod ile %10 indirim alır OMGSPRING. Bazı istisnalar geçerlidir. Minimum satın alma gerekli değildir. ABD veya Kanada dışına gönderilen siparişlerde geçerli değildir. Mağazalarda ve internette geçerlidir.

Zulüm içermeyen markalardan tavsiyeler listemi ve savurganlığa değer temiz güzellik cilt bakımı ve makyaj ürünlerini okumaya devam edin!

Aether Beauty Gündönümü Göz Farı Paleti ◆ 58 $

“Gözlerinizin gün batımı gibi parlamasını sağlamak için mat, ışıltılı, saten, metalik ve çift krom kaplamalı 12 altın saat rengi paleti.”

Şimdi satın al

Aether Beauty Supernova Ezilmiş Elmas Fosforlu Kalem ◆ 38 $

“Mükemmel parıldayan kozmik elmas ışıltılı bitiş için süper yumuşak, eterik ışıltılı vurgulayıcı.” (gözden geçirmek)

Şimdi satın al

Drybar Süper Limon Damla Saç Fırçası ◆ 20 $

Şimdi satın al

Drybar The Wrap Parti Şekillendirici Değnek ◆ 165 $

“Her seferinde mükemmel dalgalar ve bukleler oluşturmak için ters konik, kaymaz namluya sahip yenilikçi bir şekillendirme çubuğu.”

Şimdi satın al

FOREO LUNA Mini 3 ◆ 159 $

“Hızlı ancak nazik yüz temizliği için 30 saniyelik bir parlaklık artırma modu sunan kompakt, spor çantası dostu bir temizleme cihazı.”

Şimdi satın al

Otobur Gül Hibiscus Nemlendirici Mist ◆ 32 $

“Doğal nemlendirici ve yatıştırıcı vegan hyaluronik asit, gül hidrosolü, hindistancevizi suyu ve ebegümeci özünden oluşan süper ince bir sis.”

Şimdi satın al

ILIA NightLite Bronzlaştırıcı Pudra ◆ 34 $

“Plajdan yeni dönmüş olmanızı sağlayan temiz, talk içermeyen, süper kremsi bronzlaştırıcı pudra.”

Şimdi satın al

KOSAS Renk ve Işık: Krem Krem Allık ve Fosforlu Kalem İkili ◆ 34 $

“Dengeleyici, aydınlatıcı, kusursuz, temiz ve cilt bakım formüllerinden oluşan çok yönlü ikililerde ultra harmanlanabilir bir krem ​​allık ve aydınlatıcı paleti – her ikili, her ruh hali ve her cilt tonunu tamamlayan renk için iki yoğunluk seviyesinde mevcuttur.”

Şimdi satın al

KOSAS Revealer Süper Kremalı + Aydınlatıcı Kapatıcı ◆ 28 $

“Orta düzeyde kapatıcılığa sahip, süper kremsi bir kapatıcı, göz kremi ve leke tedavisi, gözle görülür şekilde parlaklaşan ve daha iyi görünen bir cildi ortaya çıkarmaya yardımcı olan bir arada.”

Şimdi satın al

rms beauty Living Luminizer ◆ 38 $

“Hem dudakları hem de yanakları güçlendirmek için nemlendirme ve üstün, oluşturulabilir renk sağlayan çok işlevli doğal, bükülebilir bir krem ​​formülü.”

Şimdi satın al

rms güzellik Lip2Cheek ◆ 36 $

“İçeriden aydınlatılan zarif, ışıltılı bir görünüm için cildi nihai ışık yansıtıcı, nemli parıltıyla uyandıran ödüllü bir krem ​​aydınlatıcı.”

Şimdi satın al

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu