Faydalı Bitkiler

Salı Destash Vermek: Salyangozlar Öz Bakım Gönderir

Bu yılın başlarında kış uykusundan çıkıyorum; Yaklaşan birkaç gönderi var ama daha önemli bir şey için geçici olarak rafa kaldırılıyorlar. Onun Salı vermek ve ben, Salyangoz arkadaşlarım ve sizin bizimle neler yapabileceğiniz hakkında konuşmak istiyorum. ihmal edilmiş ama yeni güzellik ürünleri, satın almayla birlikte istenmeyen hediyelerve dağlar folyo örnekleri biz suçluyuz cilt bakım stoğumuzun arkasına sürgün edildi.

Muhtemelen orada bulundunuz: satın alma ile beklenmedik 1+1 hediyeler, bir sürü rastgele folyo örneği, istenmeyen kağıt maskeler, asla kullanmayacağımız lüks mini boy ürünler.

“Öz bakım” terimi ve onun orijinal aktivist köklerinden nasıl bir pazarlama sloganına dönüştürüldüğü hakkında çok fazla dolambaçlı hislerim var. bu Snailcast bölümü Kişisel Bakımın Evrimi konunun derinliklerine dalıyor, bu yüzden burada fazla vahşi olmayacağım. Bu gönderi, hediye paketleri hakkında ihtiyacı olan kadınlara öz bakımve kendiniz yapmak isterseniz nereye ve ne gönderebilirsiniz.

Başkaları için gerçekten yararlı olan bir şey yapmak, özellikle de Kara Cuma tüketim çılgınlığının ardından, şu anda tam olarak ihtiyaç duyulan şey gibi geliyor.

Geçen yıl boyunca, yazacak bir şeyim olmadığı ve söyleyecek bir şeyim olmadıkça yazmakla ilgilenmediğim için kendimi gitgide daha az gönderi paylaştırırken buldum. Kısmen bu, sıkıntılı zamanlarda eski ürün standartlarına güvenmemden (2018’i akıl sağlığı bozulmadan atlattıysanız, sizi selamlıyorum) ve gözden geçirilmesi gereken yeni ürünlere girmememden kaynaklanıyor.

Dünya yanıyormuş gibi hissettiğimde cilt bakımı için hype almak benim için zor oldu. (Bazıları için bu gerçek oldu.) Her şey herkes için hızlı bir oranda giderek daha fazla bunaltıcı hale geliyor ve bazen bu beni gerekli olmayan her şeyi kontrol etmem ve sadece odaklanmam gereken bir yere koyuyor. dayanıklı. Bunda yalnız olmadığımı biliyorum; birçoğumuz için zor bir yıl oldu.

Sosyal medyaya her girdiğimde ve haberleri gördüğümde ben [source: giphy]

Benim için, blog yazmanın gerçek güzellik yönü, her zaman yeni bir şey öğrenmenin, onu şaşırtmanın ve sonra bu bilgiyi başkalarıyla paylaşmanın sevincine göre ikincil olmuştur. (Benim akınlarım gibi inekliğe.) Son zamanlarda K-Beauty’nin parlaklığını benim için körelten şeylere başka bir yazımda gireceğim, ama aradan sonra, heves ve hevesle satın aldığım, ancak ihmal edilmiş bir şekilde oturduğum tüm bu güzellik ürünlerini ne yapacağım? zulamda mı?

“İhtiyacı olan kadınlara fazladan toner şişelerimi mi söyledin?!
[source: giphy]

Ofisimde sallanan tozlu kutu yığınlarına cesaret etmek ve aile içi istismar ve cinsel saldırıdan kurtulanlara öz bakım paketleri göndermek uğruna zulamın unutulmuş köşelerini kazmakla ilgileniyor muyum? EVET EVET, hadi yapalım!

ne yapıyoruz

Salyangoz yolunun diğer üyelerinin burada ne yaptığı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

  • Kutsal Salyangoz Chel: tüm satışların %10’u önümüzdeki ay (11/27-12/27) Kadınlara Yardım Servisi organizasyonuna gidecek.

Hem zulamdan topladığım yeni kullanılmamış ürünler hem de beklediğim satın almalar ile bir takip yazısı yapacağım; İstenmeyen mağaza kredisini iyi kullanıma koydum ve başkalarına fayda sağlayacak ürünler sipariş ettim, huzzah!

bağış yapmak ister misiniz? İşte detaylar

Tabii ki, bağış yapmak zorunda değilsin Bu belirli bir organizasyon– yerel olarak bağış yapmayı tercih ediyorsanız, devam etmenizi ve organizatörlerine ulaşmanızı ve ne tür öğelere ihtiyaç duyduklarını ve kabul edeceklerini öğrenmenizi rica ediyorum.

Yönetmenlerinden aldığımız ayrıntılar:

Organizasyon: Kadınlara Yardım Hizmetiaile içi şiddet ve cinsel saldırı mağdurlarına güvenlik ve güçlendirme sağlayan bir kuruluş olan Michigan Clare, Gratiot ve Isabella İlçelerine hizmet vermektedir.

Öne çıkarılan ögeler: güzellik ürünleri (yalnızca yeni ürünler lütfen sorumluluk sorunları nedeniyle). Hem tam boyutlu ürünlerin hem de numunelerin bir karışımını gönderiyoruz.

Diğer öğeler: ucuz brülör telefonları, hediye kartları (özellikle Walgreens veya gaz kartları gibi yerler için) ve doğrudan paraya her zaman ihtiyaç vardır.

Nereye gönderilir:Kadınlara Yardım Hizmetleri
Posta Kutusu 743
Hoş Dağı, MI 48804

Dahil olmak? Bize #snailcare2018’inizden bahsedin!

Bu çekilişte yer almak ve ihtiyaç sahibi kadınlara yönelik istenmeyen numuneler ve açılmamış güzellik ürünleri zulanızı paylaşmak isterseniz bize bildirin! Bizi etiketleyin (beni IG’de bulabilirsiniz @snowwhiteandtheasianpear, ve @snowwhitepear Twitter’da) ve hashtag’i kullanın #salyangoz bakımı2018 Böylece bu Giving Salı günü kişisel bakım göndermeyi sizinle birlikte kutlayabiliriz. Ayrıca harikasın.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ulusal Aile İçi Şiddet Hattı

Ulusal Aile İçi Şiddet Yardım Hattı, aile içi şiddetten etkilenen herkese savunuculuk, güvenlik planlaması, kaynaklar ve umut aracılığıyla 24 saat destek sağlayarak erişim sağlar. Ulusal Aile İçi Şiddet Yardım Hattını 1−800−799−SAFE (7233) veya TTY 1−800−787−3224 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Herşey gönlünce olsun,

-Kedi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu