Güzellik Kremleri

Nykaa Matte To Last Liquid Lipstick incelemesi: 03 Guwa-hottie ve 10 Mishti

Nykaa, birkaç gün önce likit rujlarını piyasaya sürdü. Hindistan’ın farklı şehirlerinden ilham alan 10 renk tonu piyasaya sürdüler. gölgeyi aldım Guwa-Hottie ve Mişti. 2 gün içinde teslim aldım. Mauves ve Nudes’a o kadar bayıldım ki, sadece çarpıcı ve cesur olan tonları sipariş ettim.

Nykaa Matte To Last Liquid Lipstick incelemesi: 03 Guwa-hottie ve 10 Mishti

Maliyet: 550 INR/- her biri 4,5 ml içinNykaa Matte To Last Liquid Lipstick incelemesi: 03 Guwa-hottie ve 10 Mishti
Nykaa Matte To Last Liquid Lipstick incelemesi: 03 Guwa-hottie ve 10 MishtiAmbalajlama: Nykaa Likit Rujlar, sevimli bir kutu ambalajında ​​muhafaza edilir. Bana küçük bir versiyonu gibi Huda Beauty ambalajını hatırlatıyor.
Sıvı ruj ambalajı da bana L’oreal olanları hatırlatıyor. aplikatör dar uçlu yaprak benzerisıvı ruj uygulaması için mükemmeldir.

Doku: Sıvı rujlar var hafif hindistan cevizi kokusu Huda’ya çok benziyor, ama o kadar yoğun değil. Sıvı ruj iyi bir kıvama sahiptir. Uygulamada, rujun tamamen kuruması bir dakika kadar sürer. Kuruduktan sonra, yapışkan veya parçalanma hissetmezler.


Nykaa Matte To Last Liquid Lipstick incelemesi: 03 Guwa-hottie ve 10 Mishti

Paraben içermez ve zulüm içermez (yay). Şirket, bunun dudakları esnek ve yumuşak tutmak için Vit E içerdiğini iddia ediyor. Bunun için teslim ediyorlar. Bunlar rahat hissettirir ve dudaklarda kuru hissetmezler. Ayrıca dudaklarda hafiftirler. Ancak bunun ikinci katını uyguladım ve onlar ufalanmak daha sonrasında. Bu yüzden bir kat daha uzun süre kalmak için en iyisidir.

Pigmentasyon: Aldığım iki ton çok çarpıcı ve pigmentli.


03 Guwa-ateşli çok hoş pişmiş toprak gölge. Bu gölge, Assam, Guwahati şehrinden esinlenmiştir. Bu gölge, tüm cilt tonlarını dürüstçe düzleştirir ve her zaman giymeye uygundur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu