Güzellik Kremleri

Mutlu Yıllar 2018!!! Favoriler gönderisi ve Öz yansıma!

Çok Mutlu Bir Yeni Yıl 2018!!!

2017, çok fazla şiddet, belirli bir cumhurbaşkanlığı seçimi sonucu:P ve daha birçok şey nedeniyle birçok insan için korkunç bir yıldı. Ama kişisel olarak, 2017 benim için bir yıldı. kendini yansıtma. Kendim hakkında çok şey öğrendim ve kendimle ilgili sevmediğim şeyleri kabul ettim. Ve bu kabul bana sadece SİZ olmanız gerektiğine dair bu yeni farkındalığı verdi! Bildiğinden daha fazla değil, bildiğinden daha az değil, sadece sen!

Kabul, en uzun süre direndiğim bir şeydi. Ama dedikleri gibi, ne direnirsen diren! Bunun özünü anladığımda ve geçmişte bazı şeylere nasıl direndiğimi ve bu şeylerin hala devam ettiğini görünce, bazı şeyleri kabul etmeye başladım. Şimdi bir şeyleri kabul etmek, sadece kelimeyi yüksek sesle söyleyip işin bittiği anlamına gelmez. NUMARA. Olaylara oldukları gibi bakmak ve sadece kabul etmek demektir. Sanrı yok, direniş yok, mazeret yok.

Evet kabul ediyorum inatçıyım, kiloluyum, bazen negatif oluyorum, korkunç birine aşığım. İçimdeki bu şeyleri kabul etmeye başladığımda, bir şekilde kendime daha fazla güvenmeye başladım. Bunlar benim için hala devam eden bir çalışma ama şimdi bu yüzden güvensiz değilim. Her şey olduğu gibi ve ben onları kabul ettim.

Ve ne biliyorsun? Bu yıl, hayatımın herhangi bir yılında en çok çalıştığım yıldı! Kendime çok daha fazla güveniyorum. Aşklarım en fazla bir ay sürer. Geleceğe dair kendimi daha umutlu ve olumlu buluyorum (bir şekilde “olumlu tutum” ifadesi herhangi bir küfürden daha fazla rahatsız ediyor, neden bilmiyorum. Belki de beni çok rahatsız ettiğini tamamen kabul etmeliyim :P)

2018’den ve beraberinde getireceği her şeyden çok daha umutluyum. Günün sonunda burası bir güzellik blogu olduğu için 2017’nin en sevilen, en çok kullanılan ve en sevilen ürünlerini burada paylaştım. Mayıs 2018 bana çok daha fazla makyaj ve daha çok favori getirsin.

2017 favorileri

nykaa: Bu marka benim favori markalarımdan biri haline geldi. Nykaa Nail boyalarını kesinlikle seviyorum ve sahip oldukları tüm tırnak çeşitlerine sahip olmak istiyorum. Nykaa fondöten benim için sürpriz bir ürün oldu. Parça parça seviyorum. Boya kalemleri, aralarından seçim yapabileceğiniz çılgın pigmentasyona ve harika renklere sahiptir.

Dışarı çıkmam gerektiğinde MUA allıkları kullanıldı ve Ash Brown’daki Freedom Brow Pomade artık stoğumda bir elyaf. Chic’deki All Good Scent parfümü tüm kalbimle sevildi ve aziz tutuldu!

Ve sivilceye meyilli hassas bir cildim olduğu için, yapıştığım ve oldukça iyi davranan çok az cilt bakım ürünüm var.

Gördüğünüz gibi, burada bahsedilen birçok ürün incelenmemiştir. 1 numaralı neden sürekli kullanımda olmalarıdır. Bunların çoğunu incelemeye çalışacağım. Ancak incelememi istediğiniz belirli bir ürün varsa, aşağıya yorum yapın!

2018’e merhaba!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu