Güzellik Kremleri

Kylie Cosmetics Kyshadow Bronze Palette Dupe Hindistan’da? Öpücük Güzellik Göz Farı?

Bu dupe paletini bir süre önce satın aldım. Kylie Cosmetics, muhtemelen aldatılacak popüler makyajlardan biridir. Kylie Cosmetics ürünleri o kadar çok kopyalanıyor ki, bazen dupe orijinal Kylie Cosmetics ambalajından daha iyi bir ambalaja sahip!

Kiss Beauty Göz Farı Paleti (Set 2)

Her makyaj takıntılı kız en az bir Kylie Lip kitine (kendim dahil) sahip olmayı hayal eder, ancak uluslararası markalar çok fazla gümrükten geçer ve özellikle Mumbai’de bazen söz konusu ürün için ödediğiniz miktarın iki katıdır!

Gelecekte bu Instagram mağazalarından para biriktirip satın alabilirim, ancak şimdilik çok fazla makyajım ve bundan önce incelemem gereken bir sürü ürünüm var.

Zaten bu farlardan pek bir şey beklemiyordum. Tebeşirli olacaklarını veya iyi karışmayacağını düşündüm. Eh, bunlar bundan daha da kötüydü. Çok tozlular ve el örneklerinde zar zor görünüyorlar. Onları kapaklarımda ortaya çıkarmak için gerçekten çok uğraştım ama fark yok.

Kiss Beauty Göz Farı Paleti (Set 2)

bu Sahip olduğu 4 mat gölge, göz farı kadar işe yaramaz ve kapaklarda görünmeyin. Işıltılı tonları da aynıdır.

Kiss Beauty Göz Farı Paleti (Set 2)

Ama en azından aydınlatıcı pudra olarak kullanılabilirler. Ama hassas bir cildim olduğu için ve bununla risk almak istemediğim için yapmayacağım.

Kiss Beauty Göz Farı Paleti (Set 2)

Bunlarla karşılaştırılacak olursa orijinal Kylie Cosmetics Bronz Palet gölge aralığında bile yakın değiller. Orijinal palette sadece bir ışıltılı gölge var. Bu palet, çok tozlu olan 4 ışıltılı gölgeye sahiptir.

Kuvars Çok beklediğim bir gölgeydi ama renk örneklerinde veya kapaklarda görünmüyor.
İle aynı Jasper, Sitrin ve Goldstone bu palette.

Devam etmek ışıltı tonları bu palette üstlerinde ince film benzeri bir kaplama var. Çünkü başlangıçta, onlardan herhangi bir renk örneği alamazdım. Gölgeyi ortaya çıkarmak için Bronzit’in yüzeyini nasıl çizdiğimi fark edebilirsiniz.

Işıltılı gölgelerin dokusu, ona biraz mumsu bir şekilde toz halindedir. Mesela talk pudranıza biraz renk karıştırırsanız. Onları bir fırçanın üzerine çektiğiniz (cesaret ettiğiniz) anda yüzünüzün her yerine bulaşacaklar. Gölge fırçası okşayarak bile. Bu yüzden en iyisi ışıltılı tonları parmaklarınızla veya baz krem ​​farın üzerine uygulamaktır.

Benim zevkime göre biraz itici buluyorum. Bu paleti kullanmayı sevmiyorum

Yani bunun Kylie Palette’in bir kopyası olduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle öyle değil.

Şimdi buna normal bir göz farı paleti olarak bakarsak, o zaman bile farlarda pigmentasyon olmadığı için çok başarısız oluyor. Bu paleti tavsiye etmiyorum.

Bu paletle bu kadar çok problem yaşamamın sebebi farlardan nefret etmenize sebep olacak olması. Mat gölgelerde pigmentasyon yoktur. Böylece geçiş tonlarınız olarak başka mat tonlara ihtiyacınız olacak. Işıltılı tonlar çok pudralıdır, bu yüzden onları çalıştırmak için krem ​​​​bir göz farı tabanına uygulamanız gerekir. Ayrıca, çok fazla dökülme nedeniyle temel makyajınızı yapmadan önce göz makyajını yapmanız gerekir. Bu, daha ucuz bir dupe veya bu konuda sadece normal bir göz farı paleti olması gereken bir palet için çok fazla iş.

Gümüş kaplama: Işıltılı gölge, yanaklara uygulandığında flaş benzeri bir görünüme sahiptir. Bir vurgu olarak kullanılabilirler. Akne eğilimli hassas bir cildim olduğu için vurgunun ne kadar süreceğini bilmiyorum ve denemek istemiyorum. Ama böyle bir sorununuz yok, o zaman kullanabilirsiniz. (tavsiye etmesem de)

Bu paletle ilgili sevdiğim tek şey ve muhtemelen bunu satın almak için herkesi cezbedecek tek şey ambalaj. Tıpkı Orjinal Kylie paleti gibi ve aynası var. Bu muhtemelen benim için 2017’nin en kötü ürünü.

Güzellik Sırıtma Değerlendirmesi: 1/5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu