Saç Stilleri

Kay Beauty Makyaj İncelemesi: Jel Kajal, Sıvı Eyeliner, Ruj, Dudak Kalemi ve Oje

Kay Beauty ürünlerini birkaç aydır kullanıyorum. Daha önce kesinlikle sevdiğim dudak kalemi ve dudak boyası vardı, bu yüzden daha fazla şey sipariş ettim.


Kay Beauty Likit Eyeliner: Bu astarın uzun bir sapı ve uzun bir fırça ucu vardır. Bu yeni başlayanlar için uygun bir eyeliner değil. Makyaj yapıyorsanız ve çivili bir eyeliner çektiyseniz, ancak o zaman bu astarı kullanın. Ayrıca bu eyelinerın pigmentasyonu o kadar da iyi değil. Tamamen opak görünmeden önce 2 kez üzerinden geçmem gerekiyor. Soyulabilen bir maske gibi kuruduğunda tuhaf bir dokusu var. Bulaşmaz ve su ile kolayca çıkar. Kuruduğunda hafif parlak bir bitişe sahiptir ve ışıltılı gölgeler üzerine uygulandığında 2 kat gerekir.

Siyah Kanvas Kay Beauty Likit Eyeliner

Bunu makyajım için kullansam da o ince çizgileri çizmek için bunu kolayca yapabilirim. Maybelline Eskiz astarı ilave olarak. Yani, bu ayrıca bir geçiş benim için.

Maliyet: 499 INR

Kay Beauty Matteinee Mat Liptick: Bu mum boya geri çekilebilir bir kalem formunda gelir. Climax gölgem vardı ama onu yanlış yerleştirdim. şimdi gölgem var İmza paslı kırmızı bir gölge olan. Bu mum boya kesinlikle benim favorim, özellikle doruk günlük giyim için. Climax pembemsi bir leylak rengidir. Boya kalemi pürüzsüz bir şekilde uygulanır, hafif hissettirir, dudakları kurutmaz ve süper pigmentlidir. Mat bir yüzeye yerleşir ve üzerimde 6-7 saate kadar sürer ki bu çok fazla!

Bu seri hakkında sevdiğim bir şey, ne kadar gölge aralığına sahip olduğu ve Hint cilt tonu için getirdikleri benzersiz renkler. şiddetle tavsiye ederim bu dudak kalemi. Zevkinize göre en az bir ton mutlaka bulacaksınız.😍

Maliyet: 799 INR

Kay Beauty Gel astarı giyiyor Oniks kapaklarda ve su hattında, Sıvı astar Siyah Tuval kanat astarı, dudak kalemi olarak Ben hayranıyım ve gölgede ruj İmza
Satın almak: nykaa (indirimli)

Kay Beauty Matte Action Dudak Kalemi: Şu sıralar farklı markaların dudak kalemlerini deniyorum ve Faces dudak kaleminden sonra bunlar benim yeni favorim. Sorunsuz devam ediyor, pigmentli ve tomurcuklanmayacak.

Kay Beauty Matte Action Dudak Kalemi

Ayrıca 7+ saat dudaklarda kalırlar. Bunlar, herhangi bir görünüm için dudak astarlarına gitmem. Ancak, bunları keskinleştirmeniz gerekir.

gölgelerim var

Yüksek etki : Günlük leylak rengi pembe tonu. Tüm ten rengine uyacaktır.

Heyecanlandırmak: Açık ve orta cilt tonları için en iyi ten rengidir.

Ben hayranıyım: Kırmızı bir gölge. Tüm cilt tonlarına uyacaktır.

şiddetle tavsiye ederim bu dudak kalemleri.😍

Kay Beauty Nail Besleyici Tırnak Emayesi: Bunu gölgede yakaladım gıdıklanmış pembe-29 ve gölgeyi sev. Onun bir barbie pembe tonu. Ayrıca Hint cilt tonlarına çok yakışacak çok sayıda çıplak tonları var. Tamamen opak olması ve minimum talaşlanma olması için 2 kat gerekir. Fırça iyi ve iyi uygulanır.


Tırnakları lekelemez. Ancak, mat bir görünüm için kurur. Ojemin kuruduktan sonra parlak bir görünüme sahip olmasını seviyorum ama bunda yok. Favorim değil ama kötü de değil. için gidebilirsin nykaa olanlar bunlardan daha ucuz ve çok daha iyi olan.😐

Maliyet: 225 INR

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu