Güzellik Kremleri

Kama Ayurveda Örnek Deneme İncelemesi

Büyük markaların, yatırım yapmadan önce ürünlerini deneme seçeneğine sahip olmalarını seviyorum. Tüm ürün yelpazesini kontrol etmek için rastgele Kama’nın web sitesine gittim ve ürünlerinin 3 örneğini deneme seçeneğine sahip olduklarını öğrendim. Tabii ki, nakliye için 150 INR / – ödemeniz gerekiyor. Ve ürünlerinin ne kadar pahalı olduğu göz önüne alındığında, bu size ürünleri maliyetinin çok altında deneme şansı verir!

Kama Ayurveda Örnek Deneme İncelemesi

Kama Organik Neem Yağı, Kama Gençleştirici ve Aydınlatıcı Ayurvedik Gece Kremi ve Mridul Sabunsuz Temizleyiciyi seçtim.

Kama Gençleştirici ve Aydınlatıcı Ayurvedik Gece Kremi:

Cildim karma yağlı, bu yüzden başlangıçta bu krem ​​benim için hala çok ağır geldi ama doğru tekniği kullandıktan sonra cildimde çok fazla fark olduğunu fark ettim. Alnım özellikle daha parlak ve pürüzsüz görünüyor ve yüzüm genel olarak yumuşak ve pürüzsüz hissediyor. Bu krem ​​özellikle kış aylarında kullanışlıdır. Ancak bunu yazları boyunca kullanıp kullanmayacağımdan emin değilim, ama bunu kullanmaktan çok keyif aldım. Tam boy, 50 gr için INR 1950 için perakende satış yapıyor ki bu benim için çok pahalı. Ama yine de iyi bir krem.

Kama Mridul Sabunsuz Temizleyici:

Bu benim en sevdiğim üründü ve numuneyi birkaç gün içinde bitirdim. Temizleyici, yeşil gram, sandal ağacı, neem, rezene vb. maddeler içeren toz halinde gelir. Su ile bir macun yaptım ve yüz yıkama yerine uyguladım. Cilt üzerinde çok hafif ve besleyicidir.

Kama Organik Neem Yağı:

Bu yağ çok rafinedir ve cilt üzerinde iyi çalışır. Cildime uyguladım ve sivilceleri çok hızlı olgunlaştırıyor ve azaltıyor. Cildinize uygun bir taşıyıcı yağ ile karıştırdığınızdan emin olun. Sadece 2-3 kez kullandım. Sivilce olgunlaşır ve kendi kendine ortaya çıkabilir, bu yüzden sivilcenin tamamen iyileşmesi için birkaç gününüz olduğunda bunu kullandığınızdan emin olun.

Nereden Alınır: Kama Ayurveda web sitesi, Amazon

Yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederiz:

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu