Güzellik Sırları

İnceleme // Earth Harbor Eclipse Şeffaf Mineral Güneş Koruyucu

Yeni günlük fenomeniniz – cildiniz için tam bir güneş tutulması! Bu hafif, temiz, geniş spektrumlu SPF 30 güneş koruyucu losyon, cildi güneş yanığına, cilt hasarına, erken yaşlanmaya ve çevresel strese karşı korumaya yardımcı olur. Eclipse Sunscreen, cildi UVA ve UVB ışınlarına, mavi ışığa ve kirlilik hasarına karşı korumak için Çinko Oksit, Makroalg ve Yeşil Çay Özü ile resif güvenli, nano olmayan ve %100 mineral bazlıdır. Yenilikçi Sheer Mineral Matrix ile iz bırakmadan tüm cilt tonlarına hızla uyum sağlar ve komedojenik olmayan bitki bazlı bileşenlerin benzersiz kullanımı sayesinde tüm cilt tiplerine dosttur.

Earth Harbor Eclipse Sheer Mineral Güneş Koruyucu 25 $ (1 fl oz) karşılığında satılıyor ve Earth Harbour Web Sitesinde* mevcuttur.

Eclipse Sheer Mineral Güneş Koruyucu, belirgin bir koku veya koku içermeyen beyaz krem ​​bir losyondur. Ambalaj, pompalı inci pembesi bir cam şişedir.

En iyi uygulama yönteminin parmak uçlarıma 5-6 pompa güneş kremi sıkmak, ürünü parmaklarımın arasında ovalamak ve ardından yüzüme ve boynumdan aşağı doğru karıştırmak olduğunu buldum.

Ekranın dokusu hafif, yapışkan değil ve aslında yüz nemlendiricisi gibi kremsi. Ürün mineral güneş kremi iken neredeyse sıfır beyaz kast var. Ürünü cildime karıştırdıktan birkaç dakika sonra güneş koruyucunun cilt tonumla mükemmel bir şekilde karıştığını buldum.

Eclipse Güneş Koruyucu, şimdiye kadar denediğim güneş kremini karıştırmak için açık ara en kolay olanı. Ağır, yapışkan veya karıştırılması zor hissetmez. Cilde hafif nemli bir görünüm bırakır, ancak çoğu güneş kremi ile bu beklenir.

Etraflı

Bu güneş kremine kesinlikle bayılıyorum! Makyaj altına güzelce uygulanır ve haplanmaz veya düzensizleşmez ve beyaz kast sıfıra sıfırdır. Ürünle ilgili tek olumsuzluğum şişenin boyutu. Sadece 1 fl oz var, bu yüzden ürünü çok hızlı geçiyorum, 1.5 veya 1.7 oz şişe ideal olurdu.

İçindekiler

Su (Aqua), Kaprilik/Kaprik Trigliserit (bitki bazlı saç kremi), Hindistan Cevizi Alkanlar (hindistan cevizi türevi yumuşatıcı), Setearil Alkol (bitki türevli yağlı alkol), Bitkisel Gliserin, Aloe Yaprağı (Aloe barbadensis) Suyu, Koko-Glukozit ( bitki kaynaklı koyulaştırıcı), Cetearyl Glucoside (bitki kaynaklı emülgatör), Caprylyl/Capryl Glucoside (bitki bazlı saç kremi), Dipotassium Glycyrrhizate (meyan kökünden türetilmiş nemlendirici), Yeşil Çay (Camellia sinensis) Yaprak Özü, Yosun (Laminaria saccharina) Ekstrakt, Shea (Butirospermum parkii) Yağı, Hidrolize Jojoba Esterleri, Coco-Caprylate/Caprate (bitki kaynaklı emülgatör), Polihidroksistearik Asit (yağ asidi), Poligliseril-3 Polirisinoleat (doğal emülgatör), İzostearik Asit (bitki kaynaklı yumuşatıcı), Sodyum Fitat (doğal stabilizatör), Lesitin (bitki kaynaklı yumuşatıcı), Tokoferol (E vitamini), Ksantan Gum (bitki bazlı stabilizatör), Sklerotium Gum (bitki kaynaklı stabilizatör), Gliseril Kaprilat (bitki kaynaklı emülgatör), Kaprihidroksamik Asit (p lant türevi koruyucu)

★★★★★

* Ortaklık Bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu