Kişisel Bakım

İnceleme // Deniz Üzümü Havyarlı Cocokind Vitamin C Serum

“Bu hafif serum, ışıltınızı artırmaya, geniş gözeneklerin ve doku düzensizliklerinin görünümünü pürüzsüzleştirmeye ve koyu lekelerin ve düzensiz ton görünümünü aydınlatmaya yardımcı olur.”

Cocokind Vitamin C Serum with Sea Grape Caviar, perakende satış fiyatı 17,99 $ (1 oz) Cocokind Web Sitesinde* ve ayrıca Target, Ulta ve Whole Foods mağazalarında mevcuttur.


cocokind C vitamini serumu

C Vitamini Serumu, açık altın sarısı bir renk tonu ve hoş bir greyfurt kokusu ile hafif jöle benzeri bir formüldür. Yüzünüzü ve boynunuzu düzgün bir şekilde kapatmak için ihtiyacınız olan tek şey yaklaşık üç damla serum.

Tutarlılık çok yapışkan veya akıcı değildir ve cilde iyi uyum sağlar. Ciltte yapışkan veya yapışkan bir his bırakmaz. Serumu ovuşturup toner ve nemlendiricinizden önce uygulamak yerine cilde bastırmanızı öneririm.

C Vitamini Serumu, ışığın formülü oksitlemesini önlemek için beyazla kaplanmış tamamen geri dönüştürülebilir bir cam damlalık içinde paketlenmiştir.

Her gece C Vitamini Serumunu uyguladıktan sonra, problem alanım olan ağzım ve burnumdaki renk değişikliğinde bir iyileşme fark ettim. Cildimin normalden daha fazla nemlendiğini veya cildimin dokusunda ve genişlemiş gözeneklerde gözle görülür bir iyileşme olduğunu söyleyemem.

C vitamini ışığa duyarlı değildir, bu nedenle bu ürünü sabah ve akşam kullanabilirsiniz. En fazla faydayı görmek için bu ürünü akşam yerine sabah uygulamanızı tavsiye ederim. C vitamini, gün boyunca en güçlü olduklarında cildinizi güneşin UV ışınlarından korumaya yardımcı olabilir.

C vitamininin oksitlenmesine ve serumun etkilerine karşı koymasına neden olabileceğinden, Benzoil Peroksit veya retinoidlerle birlikte kullanmayın. Aynı gün içinde kullanılabilirler, ancak aynı saatte değiller (yani biri sabah diğeri gece). Ancak cilt bakım rutininizi tamamlamak için her zaman güneş kremi sürmeyi unutmayın!

Güneş hasarı veya yaşlanma belirtileri nedeniyle hafif ila orta derecede renk değişikliği olan herkese C Vitamini Serumunu tavsiye ederim. Görünür iyileşme görmek ve uzun süreli güneşe maruz kalmanın veya ciddi yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmak için yine de iyi bir nemlendiriciye ve yüz peelingine ihtiyacınız olacak.

İçindekiler

Aloe Barbadensis Yaprağı Suyu*, Gliserin, Sodyum Askorbil Fosfat, Leuconostoc/turp Kök Ferment Filtratı, Ksantan Sakızı, Sodyum Hyaluronat, Caulerpa Lentillifera Özü, Passiflora Incarnata Meyve Özü*, Rosa Canina Meyve Özü*, Citrus Paradisi (greyfurt) Kabuğu , Sodyum Dehidroasetat, Sitrik Asit.

* sertifikalı Organik

★★★★☆

* Notates Ortaklık Bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu