Kişisel Bakım

İnceleme // Aether Beauty Supernova Ezilmiş Saf Elmas Fosforlu Kalem

Mükemmel ışıltılı kozmik elmas ışıltılı yüzey için süper yumuşak, eterik ışıltılı vurgulayıcı.

Aether Beauty, Supernova Crushed Diamond Highlighters’ı bu yıl piyasaya sürdü ve o zamandan beri her lansmanında onu devirdi! Vurgulayıcılar şu anda üç renkte mevcuttur ve perakende satış fiyatı 38.00 $ (0.37 oz). Sephora ve Aether Beauty Web Sitesinden satın alınabilir.

Üçünün en hafifi olan Pure Diamond’ı satın aldım. Pure, gümüş ışıltılı hafif soğuk tonlu bir şampanyadır.

Soldan Sağa: Pembe Elmas, Saf Elmas
Sol: Saf Elmas Parmak Renk Örneği, Sağ: Saf Elmas Fırça Renk Örneği

Gümüş ışıltısı yüzde ağır, tıknaz bir parıltı hissi vermiyor ve göz çevresinde herhangi bir hassasiyet veya tahrişe neden olmadı.

Yüksek parıltılı kaplama, kesinlikle beni bu gölgeye en çok çeken şeydi. Işığı güzel bir şekilde yansıtır ve yakalar ve yoğun ve yüksek pigmentli bir renk isteyenler için mükemmel bir aydınlatıcıdır.

Daha açık tonda olmasına rağmen çoğu cilt tonunun bu rengi giyebileceğini söyleyebilirim. Çok sarı tonluysanız, daha sıcak bir ton için Pembe veya Sarı Pırlanta daha iyi bir seçenek olacaktır.

Tüm Aether toz ürünleri gibi, fosforlu kalem de %100 geri dönüştürülebilir bir karton kompakt içinde paketlenmiştir – mıknatıs yok, ayna yok. Mümkün olduğu kadar az israfı seven biri olarak tamamen destekliyorum!

Karton olmasına rağmen, kompakt hala lüks bir ürün gibi hissettiriyor ve muhteşem görünüyor.

Tozun kendisi yumuşaktır, ancak dokunuşa süper tereyağlı değildir, bu nedenle birkaç kullanımdan sonra tavaya çarpmazsınız. Pigmentasyonun en fazla olduğu bu ürünü yoğun bir pudra fırçası ile uygulamanızı tavsiye ederim ve ürünü nereye koymak isterseniz oraya taşıyacaktır.

Parmağınızla uygulamak da size yoğun bir pigmentasyon sağlayacaktır ancak dağılması daha zor olacaktır.

Vurgulayıcı, çıplak cilt üzerinde ve fondöten üzerinde iyi uygulanır. Allık ve bronzlaştırıcıma karıştırırken herhangi bir problem yaşamadım.

Yağlı cildim olsa da, vurgulayıcı, yüksek parlaklık hafifçe solmaya başlamadan önce 8 saat boyunca sağlam bir şekilde giyildi.

Göz kamaştırıcı ve yoğun bir vurgulayıcı ürün arayan herkese Supernova Crushed Pure Diamond Highlighter’ı şiddetle tavsiye ederim. Bu, ince bir ışıltı arayanlar için değil. Renk, gözleri ve kaş kemiğini vurgulamak için de harikadır.

İçindekiler

Kalsiyum Sodyum Borosilikat*, Çinko Stearat, Trietilheksanoin, Kalsiyum Alüminyum Borosilikat, Oktildodesil Stearoil Stearat, C12-15 Alkil Benzoat, Magnezyum Miristat*, Polimetilsilseskuioksan, Silika*, Sentetik Balmumu, Lonicera Kaprifolonik Çiçek Özü (Bal Çiçeği*), Çiçek Özü*, Elmas Tozu, Rosa Canina Tohum Yağı**, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Tohum Yağı*, Kalay Oksit*. İçerebilir: Titanyum Dioksit*, Etik Kaynaklı Mika*, Demir Oksitler*. *Doğal Olarak Elde Edilmiştir. **Organik. ***Organik ve Adil Ticaret.

★★★★★

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu