Güzellik Sırları

İnceleme // Acure Ultra Nemlendirici Göz Kremi

Sabah kahve dozu ile göz altlarınızı uyandırın. Derin nemlendirici adaptojenik ashwagandha, kutsal fesleğen, reishi mantarı ve zerdeçal ve uyarıcı süper yeşillikler ve yeşil kahve yağı içerir. Şişlik mi? Barış. Koyu halkalar? Görüşürüz.

Acure Ultra Nemlendirici Göz Kremi 19.99 $’a (0,5 fl oz) satılır ve Acure Web Sitesinde, mağazada ve çevrimiçi olarak Target ve Ulta’da mevcuttur.

Ultra Nemlendirici Göz Kremi, çok hafif neredeyse farkedilmeyen taze çiçek kokusuna sahip hafif beyaz bir göz kremidir. Pirinç tanesi büyüklüğünde bir göz kreminin her iki göze de uygulamak için uygun bir miktar olduğunu buldum.

En iyi uygulama için, göz kremini doğrudan küvetten yüzük parmağımın pedine sıkıyorum ve göz kremini nazikçe göz çevreme sürüyorum. Hassas göz çevresi çevresinde asla aşındırıcı iterek çekmediğinizden veya kullanmadığınızdan emin olun.

Bu göz kreminin dokusu ağır ve yapışkan değildir ve gündüz ve gece kullanılabilir.

Bu göz kreminin dezavantajı, cilde karışması için gereken zamandır. Göz kreminin cildime karışması yaklaşık bir dakika sürdü. Benim için bu çok uzun ve günlük olarak göz bölgeme dokunmak için çok fazla zaman harcanıyor ve muhtemelen erken yaşlanma belirtilerinin daha erken gelişmesine neden oluyor.

Her ikisi de şişkinliği ve koyu halkaları azalttığını ve içerik olarak kahve elementleri içerdiğini iddia ediyor. Ne yazık ki benzerlikler burada sona eriyor. %100 Saf Göz Kremi daha yumuşatıcıdır ve cilde daha kolay ve daha hızlı karışır. Ayrıca %100 Pure Eye Cream’i uyguladıktan sonra göz çevremin daha nemli ve dolgun göründüğünü hissettim.

Tüpün tamamını kullandıktan sonra, göz bölgemin orta derecede nemlendiğini ve gün boyunca sıkı hissetmediğini veya nem kaybetmediğini söyleyebilirim. Göz bölgemin esnekliğinde, ince çizgilerinde veya hacminde belirgin bir iyileşme veya azalma olmadı.

Bu göz kremi, biraz neme ihtiyacı olan ancak ince çizgiler, kırışıklıklar veya koyu halkalar gibi yaşlanma belirtileri için yardım aramayan 18 ila 25 yaş arasındaki herkes için uygundur.

Cilde karışması çok uzun sürdüğü için bu göz kremini tekrar satın almayacağım ve göz bölgeme dokunmak için ne kadar çok zaman harcarsam, ince çizgileri ve kırışıklıkları artırma olasılığı o kadar artar.

Su, Persea Gratissima (Avokado) Yağı, Prunus Armeniaca (Kayısı) Çekirdek Yağı, Gliseril Stearat Sitrat, Gliserin, Setil Alkol, Gliseril Stearat, Prunus Amygdalus Dulcis (Tatlı Badem) Yağı, Glyceryl Laurate, Simmondjoba Chinensis (Seed Oil) Undesilenate, Fenetil Alkol, Ksantan Sakızı, Etilheksilgliserin, Olea Europaea (Zeytin) Meyve Yağı, Sitrik Asit, Sodyum Fitat, Tokoferol, Coffea Arabica (Kahve) Tohum Yağı, Euterpe Oleracea Meyve Özü*, Rubus Fruticosus (Böğürtlen) Meyve Özü* Granatum Özü*, Rosa Canina Meyve Özü*, Calendula Officinalis Çiçek Özü* Chamomilla Recutita (Matricaria) Çiçek Özü*, Aspalathus Linearis Yaprağı Özü*, Withania Somnifera Kök Özü, Ganoderma Lucidum (Mantar) Özü, Ocimum Sanctum Yaprağı Özü, Cordyceps Sinensis Özü , Curcuma Longa (Zerdeçal) Kök Özü, Arthrospira Platensis Özü, Brassica Oleracea Acephala (Lahana) Özü, Spinacia Oleracea (Ispanak) Yaprağı Özü. *Organik İçerik

★★★★☆

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu