Kişisel Bakım

İncele // cocokind Ceramide Bariyer Serum

“Diğer tüm nemlendirici serumların yerini alan kutsal kase serum. Beş tür seramid ve lipit ile optimize edilen bu serum, cildi her türlü ortam için hazırlar ve cildi fark edilir derecede nemli, esnek ve daha rahat bırakır.”

cocokind Ceramide Barrier Serum, 21,99 $ (1 ons) fiyatla satılmaktadır ve Cocokind Web Sitesinde*, mağazada ve çevrimiçi olarak Ulta, Target ve Whole Foods’ta mevcuttur.


cocokind Seramid Serum

Ceramide Barrier Serum, hafif tatlı bir kokuya sahip yarı saydam beyaz bir renk tonuna sahip, hafif jöle benzeri bir formüldür. Yüzünüzü ve boynunuzu düzgün bir şekilde kapatmak için ihtiyacınız olan tek şey yaklaşık iki-üç damla serumdur.

Kıvam incedir ancak yapışkan değildir ve cilde iyi uyum sağlar. Ciltte yapışkanlık veya yapışkanlık hissi bırakmaz. Serumu ovalamak ve toner ve nemlendiricinizden önce uygulamak yerine cilde bastırmanızı öneririm.

Ceramide Barrier Serum, ışığın formülü oksitlemesini önlemek için beyaz kaplı, tamamen geri dönüştürülebilir bir cam damlalık içinde paketlenmiş olarak gelir.

Ceramide Barrier Serum’u günlük olarak uyguladıktan sonra cildim gözle görülür şekilde daha dolgun ve nemli göründü ve serumdaki laktik asit de tekrarlayan akne kırılmalarını önlemeye yardımcı oldu.

Işığa duyarlılık riskini sınırlamak için bu ürünü gece kullanmalısınız. Ancak gündüz de kullanabilirsiniz, cilt bakımı rutininizin son adımı olarak SPF sürmeyi unutmayın.

Reçetesiz satılan retinol, reçeteli güçlü retinoidler, benzoil peroksit veya diğer alfa (AHA) ve beta (BHA) hidroksi asitler gibi cildinizdeki diğer eksfoliantlarla birlikte kullanmayın.

Ceramide Barrier Serum’u hafif ila orta derecede renk değişikliği, inatçı akne ve hafif gözle görülür yaşlanma veya donukluk belirtileri olan herkese tavsiye ederim. Bu serumu Paula’s Choice BHA Toner ve nemlendirici bir nemlendirici ile eşleştirerek nemlendirilmiş parlak cilt için en iyi sonuçları görüyorum.

Cocokind alırken daima bir indirim bekleyin! Her zaman Whole Foods %25 Beauty Sale’e dahildirler ve Ulta Beauty’deki satışlar sırasında sıklıkla %20-35 indirimlidirler. Bu yıl Kara Cuma ve Siber Pazartesi fırsatlarını takip ettiğinizden emin olun!

İçindekiler

Aloe Barbadensis Yaprağı Suyu*, Propanediol, Squalane1, Gliserin1, Sodyum Sitrat, Glukonolakton, Arginin, Laktik Asit1, Musa Sapientum (Muz) Meyve Özü, Lisolesitin, Sklerotyum Sakızı, Sodyum Benzoat, Pullulan, Ksantan Sakızı, Ceteareth-25, Beta-Glukan , Tokoferol2, Setil Alkol, Kaprilil Glikol, Helianthus Annuus (Ayçiçeği) Tohum Yağı, Silika, Behenik Asit, Kolesterol, Seramid NP, Kalsiyum Glukonat, Ceramid NS, Ceramid AP, Ceramid EOS, Ceramid EOP, Kaprooil Fitosfingosin, Kaprooil Sfingosin.*Sertifikalı Organik 1 bitkiden elde edilen 2 ayçiçeğinden elde edilen E vitamini.

*sertifikalı Organik

★★★

* Ortaklık Bağlantısı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu