Faydalı Bitkiler

İlk İzlenimler ve Renk Örnekleri: P:rem Blue Ray Güneş Koruyucu Yapın

İyi, tamamen fiziksel UV filtreli güneş kremleri bulmak zordur. “Fiziksel” filtre (“inorganik” olarak da bilinir) güneş koruyucuları, hassas cilde ve/veya kimyasal UV (“organik” olarak da bilinir) filtrelerine karşı reaksiyona sahip kişiler tarafından aranır, örneğin sizinki gibi. Yalnızca fiziksel güneş kremi avcılarından gelen en yaygın öneri talebi, beyaz döküm içermeyen, yüksek koruma dereceli bir güneş kremidir.

Ne yazık ki, sadece fiziksel güneş kremleri ile bu mevcut değil. İki seçenekten biri olan Titanyum dioksit, kelimenin tam anlamıyla beyaz pigment olarak kullanılır. Sanat dersinde güvenilir Titanium White tüpünüzü tekrar düşünün. Bu senin güneş koruyucu filtren kardeşim, boyalarına “en beyaz” ve ayrıca güneş kremi aramanızı cehenneme çevirir.

ne zaman benim eski favori all-phys güneş kremi muhtemelen yeniden formüle edildi (değil, ancak daha sonra bu konuda) ve beni çok şaşırttı aslında kullanabileceğim kimyasal güneş kremi Make P:rem’den, kıçımı vitese takmam ve bazı yeni tamamen fiziksel seçenekleri test etmem gerekiyordu, stat. Ama kullandığım (turuncu kapak) olanı gözden geçiremiyorum. Daha sonra bunun hakkında da.

Yani burada bir ilk izlenim Yapın P:rem UV Defence Me Blue Ray Güneş Kremi SPF50+ PA++++. Doğru, dört PA derecelendirmeleri.

Arka bahçemizdeki vahşi tavşanlarımız, bunu çörek büfesi yamalarına daldırdığım için rahatsız oldular.

(Bu arada, bun yama tavşanlarından birini çalışırken görmek isterseniz, bu gönderi sırasında ziyaret eden birinin kısa bir videosunu tweetledi burada.)

Bu yazıda:

  • Bu neden tam bir inceleme yerine ilk izlenim, yani talihsiz gelişmelerden hafifçe etkilendim
  • Turuncu (Doğal) ve mavi (Blue Ray) kapak sürümleri arasındaki farklar
  • Blue Ray Güneş Kreminin ilk izlenimleri
  • NC10 ve NC30 cilt tonlarında beyaz döküm renk örnekleri
  • Değer mi ve nereden alınır

Başlangıçta bu sürümü satın almaktan erteledim çünkü “soğutucu” herhangi bir şeyden oldukça şüpheliyim çünkü bu genellikle ya 1. çok miktarda alkol ya da 2. son derece rahatsız edici olabilen mentol ilavesi anlamına gelir.

Bana giymesi hoş, beni rahatsız etmeyen ve minimum beyaz dökümü olan fiziksel (inorganik) filtreleri olan yüksek dereceli bir güneş kremi verin. Peki Make P:rem Blue Ray Güneş Kremi nasıl birikir?

Kısa bir hatırlatma olarak: Bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantıları kullanır ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamayı seçerseniz, satın alma işleminiz bu blogun bakımına küçük bir katkı sağlayabilir. Tüm ayrıntıları bu yazının sonunda görün! #gelirler

Bu neden tam bir inceleme yerine ilk izlenim, yani talihsiz gelişmelerden hafifçe etkilendim

Kore güzellik ürünlerinin hızlı bir şekilde piyasaya sürülmesi, her zaman ilginç şeylerin ortaya çıkması anlamına gelse de, ürünlerin haber verilmeden durdurulması anlamına da gelir. Turuncu kapaklı versiyon için haftalarca bekledim (aka Make P:rem UV Defence Me Doğal Güneş Kremi) yeniden stoklanacak, böylece uzun süredir test ettiğim güneş kremini nihayet gözden geçirebilirim … ve hiçbir yerde bulunamadı.

üzerinde bile yok P:rem Kore sitesi yap, bu da beni bu mavi kapaklı versiyonla değiştirildiğinden şüphelenmeme neden oluyor. Yani tüm o haftalar süren uzun vadeli testler artık boşa gitti, bu da beni biraz tuzlu yapıyor.

Tuzumu yemeğimde severim, cilt bakımıyla ilgili duygularımda değil. [source]

Tam “tuzlu pişmiş balık” tuzludan bahsetmiyoruz, daha çok “ızgaradan önce uygun şekilde baharatlanmış” tuzlu gibi. K-Beauty ürünlerinin döner kapılı yapısı kaçınılmazdır, ancak yeniden stoklanması durumunda turuncu kapaklı versiyonun izini sürmeye devam edeceğim.

Neyse ki, mavi kapaklı versiyonu zaten sipariş etmiştim ve henüz piyasaya sürmedim. zorlu test süreci Bir incelemeye hazırlanmak için kullanıyorum, zaten bunun hakkında bazı düşüncelerim var.

Turuncu (Doğal) ve mavi (Blue Ray) kapak sürümleri arasındaki farklar

Kısa versiyon, mavinin “soğuttuğu” ve turuncunun … değil. Soğutma konusunda zerre umurumda değil ve aslında olumsuz (alkol/mentolün nedenlerine bakınız) ama cildimi tahriş etmediği sürece, ben oynuyorum.

İlk bakışta birincil farklılıklar, görünümdeki nispeten minimal değişikliklerdir. koku, dokuve beyaz döküm. Ayrıca bir gelir daha küçük beden ve bir ekstra PA+ derecesibu da bana bunu nasıl çıkardıklarını merak ediyor.

P:rem blue vs turuncu güneş koruyucu versiyonları yapın
Gözleriniz sizi yanıltmıyor, mavi versiyonu daha küçük bir tüp içinde.

Turuncu versiyon daha kalın, daha kremsi bir dokuya, daha güçlü beyaz döküme ve hafif bir çiçek kokusuna sahiptir. Nispeten kolayca yayılır ve karışır, kireçli olma eğiliminde olan tipik fiziksel filtreli güneş kremlerinin yükseltilmiş bir versiyonu gibi hisseder.

Turuncu versiyonu almak istediğim hiçbir yerde satılmamasına rağmen, mavi versiyon için aynı fiyatı ödedim. mavi sadece 70ml vs portakal 100ml. Asya güneş kremlerinin sürekli bir harika olma sorunu var. ve boyutlarına göre pahalı AF.

Ancak, beyaz döküm için NC30 kocamdaki mavi versiyonu renklendirdikten sonra, ekstra PA + derecesinin gerçekten fiyatı haklı çıkarabileceğini fark ettim.

Blue Ray Güneş Kreminin ilk izlenimleriDoku: Ürünü ilk sıktığımda, kalın, kireçli ve … yağlı göründüğü için etkilenmedim. Sonra uygulamadan önce sallamam gerektiğini fark ettim ve elimi silip tekrar denedim. Aslında çok kolay akan ve karışan kremsi bir sıvıdır.

Sıkı sıkma tüpü + nokta atışı nozulu, ne kadar dağıtılacağını kontrol etmeyi kolaylaştırır, ancak çok hızlı bir şekilde akar, bu nedenle HG ürününüz kesildiğinde akıl sağlığınızı korumak için kullandığınız mengene tutamağında tüpü ezmeyin. (Eğer Joseon Krem Ciddiyetle durdurulursa, buralarda işler çirkinleşecek.)

Bunun küçük bir kapsama alanı için liberal bir miktar olduğunu düşündüm.
Koku: Turuncu versiyonun sahip olduğu aynı hafif çiçek kokusuna sahip olmasını umuyordum, ama böyle bir şans yok. Biraz çiçeksi ve bazı bitkisel notalar var, ancak böcek kovucu bir mumun kokusu onu bastırıyor. malzemeleri kontrol ettim Cosdnave güya sitronella değil bergamot yağı içeriyor, ama ben bergamot seviyorum ve bu “kulak grisi çay” dan daha “sivrisinek meşalesi”, bu yüzden bu konuyla ilgilenmiyorsanız dikkatli olun.**

Soğutma: Pazarlama metninde öyle yazmasaydı, fark etmezdim. Uyguladığımda biraz serin geliyor, ama bunun nedeni ıslak olması. Herhangi bir sürekli soğutma etkisi görmüyorum, ancak güneşte uzun süreli testler farklı bir etki yaratabilir.

Bitiş: Bunun ne kadar kolay yayıldığı ve cilde karıştığı ve yağlı bir film bırakmadığı konusunda çok etkilendim. PA+++ nedeniyle çılgın bir beyaz döküm olmasını bekliyordum.+ Derecelendirme, ama şaşkınlığıma göre, üzerimde neredeyse görünmez oldu. Elimin sol tarafında karışık güneş kremi var, sağ tarafı çıplak:

Elimin bir tarafındaki tüm bu güneş kremi, şaşırtıcı derecede minimal bir beyaz dökümle sonuçlandı.

Biraz karıştırmak zorunda kaldım çünkü bir ton uyguladım, ama özellikle ekstra PA derecesine sahip olduğu için bu kadar solmasını beklemiyordum. Her zamanki gibi, Dr. Bay Armut’a beyaz alçıyı ölçmeme yardım etmesi için emir verdim.

** Bergamot da dahil olmak üzere bazı soğuk preslenmiş narenciye yağları, bir güneş kremi için çok önemli olan fototoksisite açısından işaretlenmiştir! Ancak, diğer ekstraksiyon yöntemleri veya tehlikeli (Furocoumarin) fototoksik elementlerden kaçınmak için işlenmiş “FCF” versiyonunda bu sorun yoktur.

NC10 ve NC30 cilt tonlarında beyaz döküm renk örnekleri


Merhaba, fotoğraf çekmek için garip açılar, çok fazla kamera beceriksizliğine neden oluyor. Sanırım tripodumu dışarı sürüklemeliydim ama hava sıcaktı ve her yerde sivrisinekler vardı.

İkimiz de güneş kremi ellerimizin yarısına (dış yarısına) uygulandı ve bolca uygulandı. Üzerinde hafif beyaz bir döküntü olmasına rağmen, tamamen fiziksel bir filtre PA++++ güneş kremi için olması gerektiği kadar yoğun olmadığını görmekten memnunum.

PA+ derecesini yükseltirken beyaz oyuncu kadrosunu nasıl yumuşatmayı başardıklarından emin değilim, ama bu harika. Bence o kadar az ki, telafi etmek için daha koyu bir gölgeye ihtiyaç duymadan temel makyajın altında kaybolacak.

Yüksek derece, hoş doku ve yağlı olmayan yüzey göz önüne alındığında bu çok etkileyici.

Değer mi ve nereden alınır

Turuncu versiyonla aynı fiyata 30 ml daha az ürün olduğu için biraz rahatsız olsam da, iyi tamamen fiziksel filtreli güneş kremleri tavuk dişleri kadar nadir ve 70 ml için 20 $. iyi güneş kremi, ödemeye hazır olduğum bir bedel. ben de aynısını ödemeye razıyım 50 ml eski favorim Daha kalın bir dokuya, daha güçlü beyaz döküme ve daha az PA+ korumasına sahip Goodal’dan. (Bu arada, Club Clio’dan bir kişi, ambalaj değişikliğinin yeniden ambalajlama değil, yalnızca yeniden ambalajlama olduğunu iki kez kontrol ediyor ve daha fazlasını öğrendiğimde buna göre güncelleme yapacağım.)

Blue Ray Güneş Kremi uzun süreli testler sırasında beni kırmazsa veya tahriş etmezse, bu güneş kremi sağlam bir kazanç olacaktır. Paramı al, Make P:rem, güzel güneş kremleri yapmaya devam et.

Nereden alınır: Amazon | eBay | GülGülDükkan

Blue Ray Güneş Kremini denediniz mi ve “soğutma” hilesi hakkında yorum yapabilir misiniz? bana vur Facebook veya heyecan ve bana haber ver!

Benimle genel olarak paylaşmak istediğiniz bir şey var mı? Bir fotoğraf çekin ve beni şu adreste Instagram’da etiketleyin:

**Yasal Uyarı: Bu yazıda bahsedilen tüm ürünler tarafımdan satın alınmıştır. Geçmişte inceleme için çok nadiren basın örneklerini kabul ettim ve gelecekte de olabilir, ancak her zaman bu şekilde çok açık bir şekilde ifşa edilecekler. Aile ve arkadaşlardan gelen kişisel hediyeler de açıklanacaktır. İnceleme için ürünleri satın almayı tercih ediyorum, bu nedenle bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantılar içerir ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamak, bu blogun bu blogun kendisini desteklemesine yardımcı olmak için küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen İletişim Bilgilerim ve Sorumluluk Reddi politikama bakın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu