Güzellik Kremleri

Huda Beauty, Nykaa’da piyasaya çıktığında ve aklımı nasıl kaybettim!

Nykaa’da Huda Beauty’nin lansmanı hakkında bir aydan fazla bir süredir bizimle alay ettiği için Nykaa’ya %100 destek veriyorum. Artık Instagram mağazalarından alışveriş yapmak ve makyaj kalitesinden emin olamamak yok. Artık gümrük ücreti yok. Güçlük yok. Hiç bir şey. Sadece online sipariş verin ve kapınıza gelsin.

Nykaa ilk önce Huda Kattan’ı Dubai’deki ofisinde ziyaret ederek hikayelerinde bizimle dalga geçti, yani oradan geri dönüş yoktu. Sonunda 2 dakikada bir Instagram’da gördüğüm likit ruj ve far paletini alabileceğimi düşündüm!!!

Ama sabırsız hiçbir şey olmaz. Lansmanı duyurdukları andan itibaren kurtarmam gerektiğini biliyordum. Yani artık yeni lansman yok, satış yok! Uggh makyaj bağımlısı olmanın tehlikeleri! Pek çok yeni lansmana izin verdim. Wet n Wild lansmanı, Nykaa Highlighters, Nykaa Glitter cilalar, MaybellineXGigi koleksiyonu ve stokları tükendiğinden beri sepetimden kaybolan daha birçok indirimde! Nykaa nihayet 19.01.2018 tarihini açıkladığında sabrım tükeniyordu. Size tarihler konusunda ne kadar kötü olduğumu anlatmak için, 20’sine denk gelen yaklaşan CMAT tarihlerimi karıştırdım ve 21’inde olduğunu düşünmeye devam ettim. Ama Huda Beauty lansman tarihini bir an olsun unutmadım.

Hiçbir ürün için bu kadar heyecanlanmadım. İnsanların günler öncesinden Apple mağazalarının önünde ilk satın alan olmak için sıraya girdiğine dair haberleri gördüğümde sinmiştim. Ama şimdi onları ve heyecanlarını anlıyorum. O kadar heyecanlandım ki, kelimenin tam anlamıyla sıvı ruju çevrimiçi satın almayı hayal ettim!

Her neyse, bir şekilde kendimi sakinleştirdim ve D-günü için hazırlandım. Genellikle, Nykaa ne zaman yeni bir şey yayınlasa, onu sabah 9’da canlı hale getirirler. Bu küçük bilgiyi nasıl bilebilirim? Sanki hayatım buna bağlıymış gibi o web sitesini her gün ziyaret ediyorum!! Ama bu sefer sabah 5’te Nykaa’nın beslemesini gördüm ve insanların çoktan siparişlerini vermiş olduğunu gördüm. Sakince ama hemen dizüstü bilgisayarımı açtım ve EVET! Canlıydı. Ürünler internetteydi. Huda Beauty Desert Dusk paleti siparişimi verdim. Satın aldığımda ücretsiz bir sıvı ruj aldım. Miktarı ödedim ve bir kraliçe gibi gülümsedim!

Eve Hoşgeldin !!!

Huda Beauty Desert Dusk Paleti

Ayrıca, bu sipariş, siparişi verdikten sonraki 24 saat içinde geldi ve o zamandan beri bu bebeğe bakıyorum. Makyaj görünümlerini renklendirmeden ve yaratmadan önce birkaç gün daha buna bakmaya devam edeceğim.

Buradan satın alın: nykaa

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu