Saç Stilleri

Hindistan’da bulunan en iyi 6 tuğla kırmızısı / tuğla kahverengi mat ruj

Tuğla kırmızısı/kahverengi için bir şeyim var. Onları dudaklarımda aşırı derecede flayyering buluyorum ve sadece her durum için çalışıyorum. Bu yüzden tüm favorilerimi ve onlar hakkında mini incelemelerimi sunuyorum.

Blue Heaven Trüf Kahvesi (INR 225): Bu bir tuğla kahverengi tonudur ve tüm cilt tonlarını düzleştirir. Düzgün bir şekilde uygulayın, ancak bu ruju uygulamadan önce dudaklarınızı hazırlamanız gerekir.

Meilin Esmer Şeker (250-300 INR): Bu ton Truffle brown’a çok benziyor ama daha pembesi var. Bu ruju elde etmek biraz zor. Çevrimiçi olarak 250-300 civarında bulunurlar, ancak birkaç güzellik mağazasında 180 veya altında alabilirsiniz. Flipkart’tan aldım.

Growndbreaker’da Maybelline Superstay (650 INR): Bu gölge, yoğun pigmentasyona sahip tuğla kırmızısı bir gölgedir. Bunu uygulamak biraz zor. Sıvı rujun tamamen kuruması için birkaç dakika gerekir. Dudaklarınıza bastırmayın veya birden fazla kat uygulamayın. Kuruduktan sonra hareket etmez veya kuru hissetmez. Ama rujuma gitmem.

Şeker Kozmetikleri Başka Bir Şey Önemli Değil Pas Sorunlarında Ruj (INR 599): Bu onların yeni piyasaya sürülen gölgesi. Tuğla ipuçlarına sahip giyilebilir turuncu bir gölgedir. Formül pigmentli, pürüzsüz, mat, uzun süre kalıcı ve dudaklarda çok hafif.

Şeker Kozmetik Hiçbir Şey Önemli Değil Red Rush’ta Ruj (499 INR): Bu bir şeftali pembe tonudur. Aşağıdaki resimde bunu giydim.

Şeker Kozmetikleri Başka Hiçbir Şey Önemli Değil Red Rush’ta Ruj

Pigmentli dudaklarım var, bu yüzden bana biraz daha hafif görünüyor. Ten rengi cilt tonlarını düzleştirmeyebilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu