Faydalı Bitkiler

Goodal Mild Protect Natural Filter Sun Fluid SPF50+ PA++++ İnceleme: İç Miminizi İfade Etmeniz Gerektiğinde

Güneş kremi: Emniyet kemeri gibi, bu da tahammül ettiğimiz bir şeydir çünkü alternatifi muhtemelen ölüme veya şekil bozukluğuna yol açar. Takmak isteğe bağlı değildir, bu yüzden umulabilecek en iyi şey, mümkün olduğu kadar göze batmamasıdır, ancak en azından emniyet kemeri, taktığınızda göğsünüzü ezmez. Bu güneş kremi değil mi? Güneşten koruyucular kozmetik olarak zarif olmalı, yani cilt üzerinde hafif ve rahat olmalı ve minimum beyaz döküm ile tam spektrumlu yüksek güneş korumasına (SPF 50+, PA+++ veya üstü) sahip olmalıdır.

Bunun geldiği hanbang’dan ilham alan ambalajı kesinlikle hissediyordum.

Kimyasal (‘organik’ olarak da bilinir) UV filtreleri kullanıyorsanız bu oldukça kolaydır, ancak birçok insanda (sizinki de dahil olmak üzere) cilt tahrişine ve reaksiyonlara neden olduklarından, hassas cilde sahip birçok kişi yalnızca fiziksel (‘ olarak da bilinir) kullanabilir. inorganik’) UV filtreleri. Bazıları beyaz. Kelimenin tam anlamıyla beyaz pigment. Fiziksel filtrelerin nanoparçacık biçimlerinin daha az beyaz döküme sahip olması beklenir, ancak güvenlikleri hakkında bazı tartışmalar var. Bu kuru paragrafın amacı, minimum beyaz dökümlü fiziksel güneş kremlerinin çok nadir olmasıdır. Benim gibi insanlar onları internetin karanlık köşelerinde avlarlar ve yer altına alırlar. dekantlar için takas ağları.

Bu yazıda:

  • Ürün Detayları
  • İçindekiler
  • NC10 ve NC30 dış görünümünde renk örnekleri
  • Bunun yerine ne geri alacağım
  • Son düşünceler ve neden kullanacağım

Bunun için büyük umutlarım vardı, çünkü Goodal Mild Protect Doğal Filtreli Güneş Kremi SPF50+ PA+++’ı çok sevdim., bu yüzden kesinlikle bu neredeyse aynı isimde ama bir-bir-daha-PA dereceli güneş kremi de iyi olmalı mı? Gündüz Hallowe’en plaj partiniz için mükemmel bir ölümsüz temel makyaj ve güneş kremi kombinasyonu mu arıyorsunuz yoksa bir açık hava tiyatrosunda A Christmas Carol’ın öğleden sonra matinesinde Marley’s Ghost’u oynamak mı istiyorsunuz?

Numara? O zaman Goodal Mild Protect Doğal Filtre Güneş Sıvısı aradığınız şey değil. Ben bir Mac NC10’um ve üzerimde bembeyaz görünüyor. Olmaması gerektiğini iki kez kontrol etmem gerekiyordu. parlatıcı krem. Bu incelemeyi yazarken pazarlama metnini yeniden okuduğumda, “hafif bitişin” dokuya bir referans olmadığından, bir vampir cosplayine davet olduğundan şüphelenmeye başladım. Ne demek istediğimi göreceksin. *uğursuz org müziği ve yarasaların kanat çırpışları*

Kısa bir hatırlatma olarak: Bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantıları kullanır ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamayı seçerseniz, satın alma işleminiz bu blogun bakımına küçük bir katkı sağlayabilir. Tüm ayrıntıları bu yazının sonunda görün! #gelirler

Goodal Hafif Korumalı Doğal Filtre Güneş Sıvısı SPF50+ PA++++ İnceleme
Şişe, denediğim çoğu Asya güneş kreminden biraz daha büyük.

Ürün Detayları

Tam ürün adı: Goodal Mild Protect Doğal Filtre Güneş Sıvısı SPF50+ PA++++
Amaç: Yalnızca fiziksel, inorganik filtreler titanyum dioksit ve çinko oksit içeren tam spektrumlu bir güneş koruyucu.
Koku: olduğu gibi Güneş Kremi muadili, çiçeksi bir kokusu var, bu yüzden sadece bir pandomimci olmakla değil, aynı zamanda harika, kokulu bir pandomimci olmakla ilgilenmiyorsanız, bunu atlamanız en iyisi.
Doku: Güzel, ne yazık ki. Kolayca yayılan ince, akışkan bir dokuya sahiptir.
Miktar: Bir Asya güneş kremi için oldukça fazla olan 90ml. Bu büyüklükte Japon güneş kremlerim var.
Değerlendirme: 2/5: Bahçıvanlık yaparken veya kimseyi görmeyeceğimi bildiğim zaman giyeceğim.
Nereden alınır: Bir zombi partisi mi planlıyorsun? Benimkini Jolse’den başka hiçbir yerde mevcut değilken satın aldım, ama şimdi onu şu adreste bulabilirsiniz: Amazon | eBay | şaka | Tasarım
yeniden satın alma: Hahahah hayır. Sürmek için güzel bir güneş kremi, sadece toplum içinde giyemem.

İçindekiler

Yani diyelim ki kampa ya da bahçeye gideceksiniz ya da mat pudra ile tüm yüzünüzü aydınlatmış gibi görünmeniz umurunuzda değil (ba-dum-tish! Düz mü? Mat? göreceğiz kendim dışarı…) ve bu nedenle malzemelerle ilgileniyorsunuz, işte buradayız:

Goodal Hafif Korumalı Doğal Filtre Güneş Sıvısı SPF50+ PA++++ İçindekiler
Annuus Tohum Yağı “Sabunlaşmayan Maddeler” nedir? Sabunlaşma biliyorum, ama wut?

Dikkate değer bileşenler, UV filtreleri olan Çinko oksit ve Titanyum dioksittir. Ayrıca alkol içerir, ancak benim için fark edilmese de, bu bazı insanlar için endişe kaynağı olabilir. Güzel bir bitki özleri dizisine sahiptir (Moringa oleifera, Echium Plantagineum Tohum Yağı, Portulaca Oleracea Özü, Centella Asiatica Özü, Houttuynia Cordata Özü, Zerdeçal Kökü Özü, Salvia Hispanica Tohum Özü, Cardiospermum Halicacabum Çiçek/Yaprak/Asma Özü, ‧Bitki özü, Opuntia Coccinellifera Meyve Özü ,Helianthus Annuus Tohum Yağı) ama o zamandan beri Korece içerik listesi sırası önemli değilbunlardan herhangi birinin cilde fayda sağlayacak kadar yeterli olup olmadığını söylemek zor.

NC10 ve NC30 dış görünümünde renk örnekleri

Biraz beyaz dökümden kurtulabildiğim için (ve bazen doğru temel makyajı renklendirmek için kasıtlı olarak astar olarak kullanıyorum) NC30/35- bronzlaştığında eşimi benim için bir şeyleri renklendirmeye zorlamayı seviyorum. Daha yeni bir ev aldık (ve tadilatın sonuna yaklaşıyoruz, woo!), bu yüzden son zamanlarda çok fazla çim biçiyor. Bu arada, bu bir örtmece değil. Sadece büyük bahçelerimiz var. Ben… Şimdi duruyorum. Nedense kamera tenimdeki bariz farkı yakalayamıyor, ancak Dr. Mr. The Pear’da göründüğü kadar dramatik olmasa da, şahsen benim üzerimde kesinlikle fark ediliyor.

Goodal Hafif Korumalı Doğal Filtre Güneş Sıvısı SPF50+ PA++++ İnceleme
Ben ve mağdur renk örneği modelim, bu güneş kreminin beyaz dökümünü gösteriyor.

Cilt tonlarını “düzeltmek” için pembe ve hatta mavi/lavanta tonlarında çok hafif temel makyaj kullanan kpop idollerini hiç gördünüz mü? (Tercüme bu şekilde yani en azından alt yazılarda “renk düzeltici makyaj”.) Benim cildime de böyle oldu; yüzümdeki tüm sarı tonları iptal ediyor gibiydi ve yarı kararlı bir goth gibi görünmemin yanı sıra beni çok pembe gösteriyordu. Bir kez giydim ve kocam bana bakıp yorum yapmaktan kendini alamadı, makyaj ya da modadan pek haberdar olmamasına rağmen; Bir noktada, “belki gölgeye geçtiğimizde o kadar da kötü olmaz mı? Hayır, hala kötü” diye yardımcı bir şekilde önerdi.

Yine de başkaları için işe yarayabilir; Bu yazının yarısında diğer incelemeleri kazmaya gittim ve bunu sevimli Evelyn tarafından buldum. Kore Güzellik Rüyası, kim beyaz döküm ile çalışabildi. Bu yazının ilk 3/4’ünü yazana kadar incelemesini okumamış olmama rağmen, bu yazıyı yazmak için oturduğumda güneş kremi hakkında sahip olduğum aynı genel düşüncelere sahipmiş gibi görünüyor. Büyük beyinler mi, yoksa ortak evrensel güneş kremi ıstırabı mı… ?

Goodal Hafif Korumalı Doğal Filtre Güneş Sıvısı SPF50+ PA++++ İnceleme
Küçük nozul, ne kadar dağıtacağınızı kontrol etmenizi kolaylaştırır

Bunun yerine ne geri alacağım

Bunun sürpriz olmadığından eminim, ancak OG sürümüne bağlı kalıyorum, Goodal Mild Protect Doğal Filtreli Güneş Kremi SPF50+ PA++++, çünkü ekstra PA derecesi eksik olsa da, denediğim herhangi bir SPF50+ PA+++ tamamen fiziksel/inorganik güneş koruyucu arasında en az beyaz gösterime sahip. sevgiliye bir dekant gönderdim @laellevie245, bir NC25 olan. Oldukça hoşuna gitti:

[S]Beyaz döküm kamerada daha belirgin olmasına rağmen, çıplak gözle görülmediğini ve bunun yerine ‘parlak’ göründüğünü bildirdi. Ayrıca ‘parlatıcı’ etkinin sadece yaklaşık 20 dakika sürdüğü ve ardından kaybolduğu konusunda da uyarıyor. Bu aslında iyi bir şey çünkü beyaz kadronun umutsuz olmadığı anlamına geliyor. Şimdi, kocamın cildinde ‘kaybolduğunu’ (en azından çıplak gözle) gördüğüme göre, üzerine temel makyaj yapmadığınız takdirde resimlerde tuhaf görünebileceği konusunda insanları uyarmakta kendime daha çok güveniyorum, ama öyle kişisel bir sorun olma olasılığı daha düşüktür.

Makyaj yapmıyorsanız veya fotoğraf çekecekseniz, Güneş Kremi yine de sorun yaratır diye düşünüyorum ama günlük kullanım için daha pratik. Görünüşe göre test etmediğim yeni bir sürüm var, bu yüzden onu almayı planlıyorsanız, orijinal sürümü almayı deneyin.

Goodal Mild Protect Doğal Filtreli Güneş Kremi nereden alınır: eBay | ClubClio | TesterKore | Bisou Güzellik Barı

Son düşünceler ve neden kullanacağım

Bu güneş koruyucu, herkesin görmesi için uygun olmasa bile, yine de süper rahat, hafif, süper yüksek koruma sağlar (PA+++).+!) uygulaması kolay güneş kremi. Beni dışarıda tutan bir sürü bahçe ve yenileme planım var, bu yüzden sadece arka bahçemizde olsam bile güneş kremi sürmem gerekecek.

Korkunç beyaz dökümlü bir güneş kreminin diğer avantajı, bir noktayı kaçırıp kaçırmadığınızı görmenin gerçekten kolay olmasıdır? Gümüş astar, sanırım. Ayrıca güzel bir kutusu vardı, içeriğin ambalajın vaadini karşılamaması çok kötü.

Benimle genel olarak paylaşmak istediğiniz bir şey var mı? Bir fotoğraf çekin ve beni şu adreste Instagram’da etiketleyin:

**Yasal Uyarı: Bu gönderide incelenen tüm ürünler kendi paramla satın alınmıştır. Bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantılar içerir ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamak, bu blogun bu blogun kendisini desteklemesine yardımcı olmak için küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen İletişim Bilgilerim ve Sorumluluk Reddi politikama bakın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu