Saç Stilleri

Deyga Organics İncelemesi: Vanilya Deodrantı, Spirulina ve Maç Yüz Paketi ve Çay Ağacı Yüz Toneri


Her zaman yerel Hint yapımı cilt bakım ürünleri arayışındayım ve Deyga Organics böyle bir marka. Ürünleri kabuksuz, biyolojik olarak parçalanabilir ve Hindistan’da el yapımıdır.

Bana denemek için birkaç ürününü gönderecek kadar kibardılar. Bu ürünleri 2 haftadan fazla süredir kullanıyorum ve işte incelemem.

Deyga Organics Vanilyalı Deodorant :

Maliyet: 70 gram için 650 INR

İçindekiler: Vanilya Esansiyel Yağı, Shea Yağı, Kakao Yağı, Kaolin kili, Hindistan Cevizi yağı ve Balmumu

Deo’nun tüm kağıt ambalajlarda gelmesini seviyorum. Ancak ürün bir kez yukarı itildiğinde tekrar aşağı itilemez. Yumuşak mumsu bir dokuya sahiptir. Vanilya kokuyor ve gün boyu kalıcı. Çok terlediğim için vanilya kokusunun gün boyu sürmesini beklemiyordum ama bu ürün beni şaşırttı. Cildimi tahriş etmedi ve kıyafetlerimde de leke bırakmadı. Bu ürünü sevin ve doğal içerikli bir deodorant arayışındaysanız bunu şiddetle tavsiye edin.

Deyga Organics Çay Ağacı Toneri

Maliyet: 100ml için 450 INR

İçindekiler: Saf buharla damıtılmış Ağaç Çay Suyu

Bu lot arasında en sevdiğim ürün. Bu tonu kullanmayı seviyorumer günlük. Gözeneklerimi ferahlatır ve pürüzsüzleştirir. Püskürtme başlığı da ürünü ince bir şekilde dağıtır. Bu toneri şiddetle tavsiye ederim. Akne eğilimli bir cildim var ve bu cilt tipim için mükemmel.

Deyga Organics Spirulina Matcha Yüz paketi

Maliyet: 200 ml için 550 INR

İçindekiler: Matcha, Spirulina, Aloe Vera, Neem, Moringa, Karakafes

Ne yazık ki, bu paket cildimde çalışmadı. Bunu kullandıktan sonra çeneme yakın küçük şişlikler oluştu. Bir hafta sonra tekrar denedim yine aynı şey oldu. Will bunu yeniden kullanmak için bir vücut paketi olarak kullanacak. Herhangi bir yeni ürünü denerken bir yama testi yapmanızı öneririm. Bu ürün bende işe yaramadı.

Şuradan satın alın: Deyga Organik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu