Faydalı Bitkiler

Cosrx Düşük pH Jel Temizleyici İnceleme ve Demo: Asit Mantle Ucuz Bir Tarihtir

Cosrx Düşük pH Günaydın Jel Temizleyici hakkında sevilmeyecek çok az şey var; düşük pH’lıdır, ucuzdur, köpürür ve büyük bir tüp içinde gelir. Ben buna dahilim. Mükemmel bir ürün değil, ancak şu anki tüpümün düzleştirilmiş gövdesi başlı başına oldukça anlamlı bir vasiyet:

Bu tüpün her damlasını sıktım.

Ayrıca, benim sayfamda birçok rutin gönderide ortaya çıktı. Instagrambenim .. De Acemi Dostu: 4 Cilt Tipi için Basit K-Beauty Başlangıç ​​Setleri dizi ve birkaç gönderide. pH ile ilgili çalışmalara daldığımdan beri düşük pH hayatını yaşıyorum. Temizleyicinizin pH’ı Neden Önemlidir? 2014’te geri döndü, ancak düşük pH sadece ilk lavabomda bir yer kazanmak için gerekli kriterler.

Bu yazıda:

  • Ürün Detayları
  • Malzemeler ve jel 1. temizleyici demosu
  • İnceleme ve köpürtme 2. temizleyici demosu

Çıkarmak için bir sürü vurma, çırpma, sıkma ve kazıma ile uğraşmak zorunda kaldıktan sonra, inceleme için fotoğraflayacağım ürünümün hızla tükendiğini fark ettim. Bunu yapma zamanı!

Kısa bir hatırlatma olarak: Bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantıları kullanır ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamayı seçerseniz, satın alma işleminiz bu blogun bakımına küçük bir katkı sağlayabilir. Tüm ayrıntıları bu yazının sonunda görün! #gelirler

Ürün Detayları

Tam ürün adı: Cosrx Düşük pH Günaydın Jel Temizleyici
Amaç: Teknik olarak kuru cilt üzerinde jel olarak 1. temizleyici olarak kullanılabilen ve su ile karıştırıldığında köpüren 2. temizleyici olarak kullanılabilen çift amaçlı, düşük pH’lı bir temizleyici. Ben ikincisi olarak kullanıyorum. (Daha fazlasını okuyabilirsiniz burada çift temizlik.)
Koku: Herkesin hoşlanmadığı bir koku olan çay ağacı gibi kokuyor. Bu konuda kararsızım ve oyalanmıyor.
Doku: Su ile karıştırıldığında saygın ancak kemiklere değmeyecek seviyelerde köpük haline dönüşen sıvı bir jel.
Miktar: Cömert bir 150ml.
Değerlendirme: 4/5, çünkü koku konusunda çıldırmıyorum ve 1. temizleyici olarak umurumda değil, ama kaya gibi katı köpüren 2. temizleyici.
Nereden alınır: Amazon | eBay | Bisou Güzellik Barı | şaka | KoreDepart
yeniden satın alma: Evet. Diğer temizleyicilerimden bazılarını ihmal ettim ve onlara biraz dikkat etmem gerekiyor ama ikinci bir tüp alıyorum.

Çok fazla makyaj malzemesine karşı Cosrx düşük pH temizleyici
Cosrx temizleyici vs bir sürü makyaj.

Bunu ilk temizleyici olarak tam olarak test etmedim çünkü zaten ilk temizleyici bu benim için iyi çalışıyor. İkinci bir köpüren temizleyiciye ihtiyacım vardı ve ben de bu şekilde kullandım. Yine de, bu inceleme için ayrıldım tam bir makyaj yüzü böylece ilk temizleyici olarak test edebildim.

Malzemeler ve jel 1. temizleyici demosu

Cosrx, basit paketleme, minimum içerik, müşteri girişi, ve acayip sevimli çalışanlar. Onların maskot ilginç. Marka temsilcilerinin gamzeleri var. onların şirketi Instagram bazen bir kedi tarafından yönetiliyor. ben buna dahilim.

Göre resmi site ürün sayfasıDüşük pH Günaydın Jel Temizleyicinin bileşenleri şunlardır:

Su, Cocamidopropyl Betaine, Sodyum Lauroyl Metil Isethionate, Polisorbat 20, Styrax Japonicus Dal/Meyve/Yaprak Özü, Butylene Glikol, Saccharomyces Fermenti, Cryptomeria Japonica Yaprağı Özü, Nelumbo Nucifera Yaprağı Özü, Pinus Palustris Yaprağı Özü, Ulmus Davidiana Bien Özü, Oenother (Çuha çiçeği) Çiçek Özü, Pueraria Lobata Kök Özü, Melaleuca Alternifolia (Çay Ağacı) Yaprağı Yağı, Allantoin, Caprylyl Glycol, Etilhexylglycerin, Betaine Salisilat, Sitrik Asit, Etil Heksandiol, 1,2-Heksandiol, Trisodyum Etilendiamin, Trisodyum Etilendiamin İki sodyum EDTA

Düşük pH olmasının yanı sıra SLS içermediğini unutmayın. Ayyyy! SLS ücretsiz ve düşük pH? Yenildim. SLS yerine, Google’ın bana toksik olmayan, güvenli, nazik bir yüzey aktif madde olduğunu bildirdiği Sodyum Lauroyl Metil Isethionate içerir. Kesinlikle benim için soyulmuyor, bu da denediğim diğer çift formlu temizleyiciler için söyleyebileceğimden daha fazla.

"Yüz" solda makyaj, sağda kuru cilt üzerinde Cosrx düşük pH jel temizleyici.
Solda makyajın “Yüzü”, sağda kuru cilt üzerinde Cosrx jel.

Bunu 1. temizleyici olarak uygulamak için uyguladım: fiziksel filtre güneş kremi, astar, yastık, pudra, kontur, vurgu, allık, göz astarı, göz farı, jel astar, kaş jeli ve dudak çubuğu/dudak lekesi.

Jeli, ‘gerçek’ bir ilk temizleyiciden çok daha uzun süren makyajın çoğunu çözene kadar elime masaj yaptım ve sonra duruladım.

Makyajın tam yüzü vs Cosrx düşük pH temizleyici masajdan sonra
Durulamadan sonra, bazı astar ve dudak lekesi kaldı.

Ürünü yüzümde yapmaktan rahat hissedeceğimden daha fazla çalışmak zorunda kalmama rağmen, olduğu kadar iyi çalıştığına şaşırdım, bu yüzden bunu 1. temizleyici olarak tavsiye etmem. Zaten 1. temizleyici olarak kullanmıyorum, bu yüzden rahatsız olmadım.


İnceleme ve köpürtme 2. temizleyici demosu

Bunu sık sık ıslak ellere uygulamama ve bu şekilde köpürtmeme rağmen, tembel ve/veya konjac süngerimi bulup ıslatma konusunda isteksiz olduğum için, bazen süngerle kullanıyorum çünkü köpüğü hallediyor benim için.

Konjac süngerli Cosrx Düşük pH Jel Temizleyici
Ezici, ezici, ezici, köpük!

Sadece ıslak süngerin üzerine biraz dökün, elinizde birkaç kez ezin ve sünger köpüğü sizin için köpürtün. Vay! Ardından köpüklü süngerle yüzünüzü temizlemeye devam edin.

Bu çok daha fazla çaba gerektirse de, köpüren bir ağ da kullanabilirsiniz. Ben buna dahil değilim, ancak bilim ve cilt bakımı adına, işte nasıl performans gösterdiğine dair bir demo:

Köpük ağlı Cosrx Düşük pH Jel Temizleyici
Çok daha yoğun, daha ince dokulu köpük.

Bu yöntem, savrulan pamuk ilmeklerinden çok daha fazla sıçrama içerir, ancak güzel köpük üretir, bu nedenle düşük köpük düşük pH ömrüne uyum sağlamakta zorlanıyorsanız, bu yöntem sizin için daha iyi sonuç verebilir. Bu, harcamaya istekli olduğumdan daha fazla çaba; Güçlü bir ağ ovma düşük öncelikli olacak şekilde yüzümü yıkamak için motivasyonu toplamayı başardığımda kendimi şimdiden tebrik ediyorum.

Köpük seviyeleriyle ilgili güzel olan şey, gerçekten önemli olmamasıdır – çok mu yoksa az mı köpürttüğüm iyi temizler.

Cosrx Düşük pH Jel Temizleyici sonuçları
Köpük + durulamadan sonra nihai sonuç.

Hala küçük bir jel eyeliner lekesi kaldı, ancak ‘uygun’ bir 1. temizleyici kullanmış olsaydım, çoktan gitmiş olurdu. Bu, başkaları için kuru cilt üzerinde ilk temizleyici olarak işe yarayabilir, ancak tek AM temizleyici olarak suyla karıştırılmasını veya yağlı bir ilk temizleyiciyi çıkarmak için ikinci köpüren temizleyicimi tercih ederim.

Bunu, balsam temizleyicilerini bile çıkarmak için ikinci bir temizleyici olarak kullandım ve cildimi soymadan temizleyici gresi ve yüz yağını eşit kolaylıkla keser. Oldukça sağlam bir temizleyici olduğu için çok kuru veya çok hassas bir cildim varsa bundan kaçınabilirim. İhtiyacım olan şey bu, özellikle de yağlı bir ilk temizleyici kullanıyorsam; ilk temizleyici kalıntısı gözeneklerimin baş belası ve benim için ciddi bir sorun.

Meraklı olmadığım tek şey çay ağacı yağı kokusu, ama bu oldukça küçük bir dezavantaj. düşük pHBT köpüklervar birçoğuve Onun ucuz. Ayrıca kolayca mevcut bir ton yerde; İlk (ve ikinci olmak üzere) tüpümü aldım. Amazon Prime yaklaşık 10 $ ve genç sivilce yıkama gibi koksa bile bunu yenmek zor.

Sevdiğiniz ucuz, köpüren, düşük pH’lı bir temizleyiciniz var mı? bana vur Facebook veya heyecan ve bana haber ver!

Benimle genel olarak paylaşmak istediğiniz bir şey var mı? Bir fotoğraf çekin ve beni şu adreste Instagram’da etiketleyin:

**Feragatname: Blogumda incelediğim tüm ürünler, 2015’te test ettiğim ve gözden geçirdiğim ve beni onlardan sonsuza dek mahrum bırakan bir basın örneği hariç, %100 kendi paramla satın alındı. Arkadaşlardan ve aileden gelen kişisel hediyeler de belirlenecektir. Bu blog hem bağlı kuruluş hem de bağlı kuruluş olmayan bağlantılar içerir ve alışveriş yapmadan önce birincisine tıklamak, bu blogun bu blogun kendisini desteklemesine yardımcı olmak için küçük bir komisyon alabileceği anlamına gelir. Daha fazla bilgi için lütfen İletişim Bilgilerim ve Sorumluluk Reddi politikama bakın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu